Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | wtorek, 9 lis, 2021 |

Niezwykła strefa prezentowa. ArtZagroda zaprasza do sklepu – pracowni w Mosinie

Święta, choinka, prezenty, któż tego nie lubi? Pracownia ArtZagroda zaprasza do sklepu – pracowni w Mosinie przy ulicy Śremskiej 86 w pasażu „Elegant”. Znajdziemy tam wiele wyjątkowych, ręcznie wykonanych przedmiotów artystycznych.

„Prezenty dawane z serca mają szczególną moc”

Świąteczne prezenty są tym, na co tak wielu z nas czeka niemal przez cały rok. W ArtZagrodzie znajdziemy zarówno symboliczne, jak i okazałe prezenty na święta, które z pewnością sprawią, że obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo.

W sklepie znajdziecie Państwo przedmioty artystyczne do wystroju mieszkania/domu, zestawy kreatywne dla dzieci, warsztaty kreatywne dla dzieci i dorosłych oraz ograniczoną chyba tylko wyobraźnią strefę prezentową. Przygotowaliśmy ją z uwzględnieniem każdej okazji – ręcznie wykonaną z możliwością personalizowania na zamówienie. Nie ważne, czy to prezent mały czy duży,  urodzinowy czy ślubny – w każdym z tych tematów znajdziecie Państwo coś u nas. Szczególnie zapraszamy w okresie przedświątecznym, kiedy prezenty dawane z serca mają szczególną moc – mówi Karolina Garczyńska z ArtZagrody. – W pracowni znajdą Państwo szeroko rozumiane rękodzieło wykonywane z różnych materiałów, tj. masy plastyczne, drewno, ceramikę, papier oraz usługi warsztatowe, kursy i wiele więcej – dodaje Karolina Garczyńska.

Artzagroda.pl - warsztaty decupage

Wykonane ręcznie ozdoby świąteczne to tylko jedna z wielu ciekawych propozycji, jakie znajdziecie w ArtZagrodzie

ArtZagroda została założona w 2017 roku. Siedziba spółdzielni znajduje się w Dymaczewie Starym przy ulicy Łąkowej 4a, gdzie prowadzone są warsztaty, a w Mosinie w pasażu „Elegant” przy ulicy Śremskiej 86 mieści się sklep z rękodziełem wykonywanym przez artystów z ArtZagrody. Działalność tego miejsca opiera się na kreatywności i dużym zaangażowaniu liderki Moniki Kosickiej oraz jej współpracowników. ArtZagroda za swoją działalność została nagrodzona certyfikatem „Zakup prospołeczny”. Więcej o działalności ArtZagrody w wywiadzie przeprowadzonym na łamach Radia MPL: Dymaczewska pracownia ArtZagroda – niezwykłe miejsce w okolicy.

ArtZagroda - Mikołaj trójkąt

ArtZagroda - podkładki pod kubki

ArtZagroda - podkładki pod kubki

 

ArtZagroda

ArtZagroda

ArtZagroda

ArtZagroda

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj