Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | poniedziałek, 11 sty, 2021 | komentarze 2

Część dzieci wraca do nauki stacjonarnej. Co z pozostałymi obostrzeniami?

Jak poinformował minister edukacji i nauki – Przemysław Czarnek, 18 stycznia część uczniów wraca do szkół. – Mam pełne przekonanie, że jesteśmy przygotowani do powrotu do nauczania stacjonarnego – mówi minister.

Na poniedziałkowej konferencji prasowej w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów głos zabrali Adam Niedzielski – szef resortu zdrowia i Przemysław Czarnek – minister edukacji i nauki. Jak poinformowali przedstawiciele rządu, od 18 stycznia uczniowie z klas I-III szkół podstawowych wrócą do nauki stacjonarnej.

– Decyzje w sprawie obostrzeń są bardzo trudne – mówił minister Niedzielski. – Krokiem, który możemy wykonać jest uruchomienie nauki stacjonarnej w klasach I-III – zapowiedział. Jak zapewnia minister edukacji i nauki, szkoły są gotowe na przyjęcie uczniów. – Po wielu konsultacjach opracowaliśmy wytyczne dla klas I-III szkół podstawowych – mówił Przemysław Czarnek.

Dziś ruszył program testów na obecność koronawirusa u nauczycieli i personelu oświaty (więcej TUTAJ). Jednocześnie nadal obowiązują wszystkie dotychczasowe obostrzenia – przynajmniej do 31 stycznia.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 10.0/10 (Głosujących: 2)

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (2)

 • Badylarz
  poniedziałek, 11 sty, 2021, 22:23:59 |

  Owsiak przełożył finał orkiestry.
  PiS przełożył zniesienie obostrzen.
  (A dzieci które przechodzą najczęściej wirusa bezobjawowo mogą się nawzajem zarażać)
  ODDAJ DEKODER

  VA:F [1.9.22_1171]
  Popularność: +5 (Głosujących: 5)
 • Poinformowany
  wtorek, 12 sty, 2021, 16:56:29 |

  Mamy Burmistrza wielu ukrytych talentów. Sam prowadzi dochodzenia epidemiologiczne. Określa sposoby rozprzestrzeniania się wirusa i działania zapobiegające. Nawet przyczyny zgonów próbuje weryfikować tak by zgadzały się do wizji sytuacji w gminie. Patrząc na działania podczas poprzedniego otwarcia szkół i problemów jakie mieliśmy należy być przekonanym, że zarażą się wszyscy do ostatniego pracownika gospodarczego.

  NIECH ODDA DEKODER !!!!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Popularność: +4 (Głosujących: 4)

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo