Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | czwartek, 16 wrz, 2021 |

Faustyna Tomczak z Mosiny brązową medalistką Pucharu Świata

11 września Faustyna Tomczak, uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 w Mosinie, zawodniczka klubu UKS Szakal Jeżyce Taekwondo Olimpijskie wzięła udział prestiżowych rozgrywkach Polish Open 2021. W zawodach wzięło udział 500 zawodników z całej Europy i świata.

Dzięki udziałowi w tak dużym turnieju Faustyna miała możliwość obcowania z medalistami Mistrzostw Europy i Świata oraz zrobić sobie zdjęcie z aktualna wicemistrzynią olimpijską Hiszpanką Adrianą Cerezo. Na co dzień zawodniczka trenuje w klubie UKS Szakal Jeżyce Taekwondo Olimpijskie, który prowadzi zajęcia w OSIR Mosina. Z Faustyną, a także jej trenerem, prezesem klubu Andrzejem Bartosiewiczem mieliśmy okazję porozmawiać na łamach gazety. Cały wywiad dostępny jest tutaj (strona 38).

Na podium stanęły również inne zawodniczki klubu UKS Szakal Jeżyce. Pierwsze miejsce zajęła Julia Nowak, na drugim stopniu podium uplasowała się Emilia Hoffmann.