Grzybno: Szczęśliwy finał poszukiwań 8-letniego Filipa

22 grudnia o godz. 20.20, dyżurny śremskiej policji został powiadomiony o tym, że 8-letni chłopczyk, mieszkaniec Grzybna, wybiegł z domu bez butów, kurtki i uciekł w stronę lasu. W poszukiwania zaangażowali się policjanci, strażacy ochotnicy i mieszkańcy Grzybna.

Sprawą natychmiast zajęli się kryminalni, których wspierali funkcjonariusze patrolówki i dzielnicowi. Na miejscu policjanci, do których dołączyli strażacy ochotnicy z Grzybna oraz około 50 mieszkańców tej miejscowości, ustawili w lesie tyralierę i rozpoczęli poszukiwania.

Po godzinie wspólnych działań jeden z mieszkańców Grzybna idący w tyralierze zauważył zaginionego, wyziębionego 8-latka, którego ostatecznie policjanci przekazali załodze pogotowia.

Śremscy policjanci serdecznie dziękują strażakom ochotnikom oraz mieszkańcom Grzybna, których sołtys „skrzyknął” do wspólnych poszukiwań. Mimo niedogodnych warunków atmosferycznych – był mroźny wieczór – chłopczyk został uratowany.

Źródło: KPP Śrem

Autor Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Sprawdź również

Według śledczych produkcja była prowadzona w sposób ciągły i zorganizowany

Pięć osób zatrzymanych po akcji CBŚP w Mosinie. Miliony papierosów dziennie (aktualizacja)

Nielegalna linia produkcyjna służąca do wytwarzania półproduktów wykorzystywanych przy produkcji papierosów została zlikwidowana na terenie …

Jeden komentarz

  1. Super robota! Świetna organizacja miejscowych… Podziwiam.

Dodaj komentarz