Święta - Stary Browar Poznań Salon Berdychowski Volkswagen - T-Cross
Redakcja GMP | czwartek, 23 gru, 2021 | 1 Komentarz

Grzybno: Szczęśliwy finał poszukiwań 8-letniego Filipa

22 grudnia o godz. 20.20, dyżurny śremskiej policji został powiadomiony o tym, że 8-letni chłopczyk, mieszkaniec Grzybna, wybiegł z domu bez butów, kurtki i uciekł w stronę lasu. W poszukiwania zaangażowali się policjanci, strażacy ochotnicy i mieszkańcy Grzybna.

Sprawą natychmiast zajęli się kryminalni, których wspierali funkcjonariusze patrolówki i dzielnicowi. Na miejscu policjanci, do których dołączyli strażacy ochotnicy z Grzybna oraz około 50 mieszkańców tej miejscowości, ustawili w lesie tyralierę i rozpoczęli poszukiwania.

Po godzinie wspólnych działań jeden z mieszkańców Grzybna idący w tyralierze zauważył zaginionego, wyziębionego 8-latka, którego ostatecznie policjanci przekazali załodze pogotowia.

Śremscy policjanci serdecznie dziękują strażakom ochotnikom oraz mieszkańcom Grzybna, których sołtys „skrzyknął” do wspólnych poszukiwań. Mimo niedogodnych warunków atmosferycznych – był mroźny wieczór – chłopczyk został uratowany.

Źródło: KPP Śrem

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 10.0/10 (Głosujących: 2)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi: , , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • Hopson
    piątek, 24 gru, 2021, 0:27:37 |

    Super robota! Świetna organizacja miejscowych… Podziwiam.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +5 (Głosujących: 5)

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo