Black Friday - Stary Browar Poznań Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | czwartek, 7 paź, 2021 |

Festiwal Dyni z Karolem Okrasą. Jesienne atrakcje w DELI Park

Październik to miesiąc pełen aktywności i pozytywnej energii w DELI Park. Jak co roku, organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji, zarówno dla Gości chcących spędzić czas rodzinnie, jak i grup zorganizowanych.

Na wycieczki ze szkół i przedszkoli czekają wspaniałe, kreatywne warsztaty z dynią w roli głównej, podczas których mali kucharze i początkujący artyści znajdą coś dla siebie.

– Jesień lubi zaskakiwać niesprzyjającą aurą, dlatego polecamy kręgielnię, która będzie świetną alternatywą w pochmurne dni. Głównym wydarzeniem października w DELI Park jest Festiwal Dyni który odbędzie się 16 – 17 października 2021. Podczas imprezy można będzie podziwiać park udekorowany mnóstwem dyń, spróbować dyniowych specjałów oraz spotkać naszego Gościa Specjalnego, Karola Okrasę! – zachęcają organizatorzy.

DELI Park, położony w miejscowości Trzebaw to doskonałe miejsce na wypoczynek i zabawę. Na powierzchni 65 tys. m2 znajduje się wiele ciekawych atrakcji, takich jak: prehistoryczne zwierzęta, gigantyczne owady, interaktywne place zabaw, Park Miniatur, Mini Zoo, Mini Park Linowy, plac zabaw Krokodyl, kreatywna piaskownica oraz pierwsza w Polsce Podniebna Eko-Wioska. Z myślą o dzieciach i młodzieży uczącej się, w Parku stworzono trzy sektory tematyczne łączące świetną zabawę z elementami edukacyjnymi.

Park położony jest w urokliwym zakątku Wielkopolski – na skraju Wielkopolskiego Parku Narodowego – co zapewnia wypoczynek wśród cudownego, zielonego krajobrazu. Do dyspozycji gości jest pole piknikowe, wspaniałe miejsce do relaksu, wspólnego posiłku i zabawy oraz DELI Cafe&Bar i DELI Sklepik.

VIII Festiwal Dyni w Deli Parku - program

VIII Festiwal Dyni w Deli Parku – program

PAKIETY rodzinne w Deli Park - jesień 2021

PAKIETY rodzinne w DELI Parku – jesień 2021

Jesienne warsztaty - Deli Park

Jesienne warsztaty – Deli Park

Deli Park - wstęp do parku z kręgielnią - 37zł/osoba

Deli Park – wstęp do parku z kręgielnią – 37zł/osoba

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 10.0/10 (Głosujących: 3)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi: ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo