Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | piątek, 12 mar, 2021 | komentarze 3

Pijany kierowca bez prawa jazdy wpadł do rowu obok szkoły w Krosinku. Miał 2,8 promila!

W czwartek, 4 marca w Krosinku na ul. Lipowej policjanci interweniowali wobec nietrzeźwego kierowcy, który wjechał do rowu.

W sobotę, na naszym profilu społecznościowym informowaliśmy o samochodzie, który utknął w rowie. Otrzymaliśmy sygnały od czytelników, że był to wynik jazdy na podwójnym gazie. O wyjaśnienie tego zdarzenia poprosiliśmy rzecznika wielkopolskiej policji.- W dniu 4 marca br. ok godziny 22.00 policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że w miejscowości Krosinko przy ulicy Lipowej, w rowie, znajduje się pojazd. Według przekazanej informacji z pojazdu wysiadł mężczyzna, który ma problem z utrzymaniem równowagi – poinformowała redakcję podinsp. Iwona Liszczyńska z Zespołu Prasowego KWP w Poznaniu.

– Na miejscu policjanci zastali osobę zgłaszającą oraz wskazanego kierującego, który został przewieziony na komisariat. W wyniku badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu policjanci potwierdzili, że mężczyzna jest nietrzeźwy (ok. 1,40 mg/l czyli ok. 2,8 promila alkoholu w organizmie) – dodaje podinsp. Iwona Liszczyńska.

Okazało się, że kierujący nie posiadał także uprawnień do kierowania pojazdami. Za popełnione przestępstwo (prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości) oraz wykroczenie (jazda bez uprawnień) odpowie mężczyzna przed sądem.

Zdarzenie w Krosinku z udziałem nietrzeźwego kierowcy

Zdarzenie w Krosinku z udziałem nietrzeźwego kierowcy; fot. Czytelnik

Samochód w rowie przy ulicy Lipowej w Krosinku

Samochód w rowie przy ulicy Lipowej w Krosinku. Okazało się, że kierowca był nietrzeźwy i nie posiadał prawa jazdy; fot. Czytelnik

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi: , , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (3)

 • Taka prawda
  piątek, 12 mar, 2021, 15:13:18 |

  Parkowanie nie jest takie proste, a pić trza umić :)

 • liberał
  piątek, 12 mar, 2021, 16:20:31 |

  Auto przeleciało przez drogę rowerową i chodnik prowadzący z i do szkoły. Czasami jestem za linczem nad takimi przestępcami !

 • Obiektywny
  sobota, 13 mar, 2021, 18:23:12 |

  Lincz jak najbardziej wskazany, taki patologiczny przestępca zawsze już będzie zagrażał życiu i zdrowiu ludzkiemu.

Skomentuj