Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | środa, 31 mar, 2021 | 1 Komentarz

Lubońskie ulice, zieleń, smog i nowy market oczami radnego

Gościem audycji „wywiadówka” był radny Marek Samulczyk – jeden z byłych kandydatów na burmistrza Lubonia.

Marek Samulczyk jest radnym od 2002 roku. W wyborach w 2014 roku ubiegał się o fotel burmistrza Lubonia. Teraz jest członkiem opozycyjnego klubu Koalicja Mieszkańców Lubonia.

– Moimi obawami jest to, że nie wykorzystuje się środków, które są w danym budżecie na dany rok przeznaczone na inwestycje – mówi w audycji Marek Samulczyk – Tym bardziej na inwestycje drogowe, tak potrzebne w naszym mieście. Każdy chce wyjść suchą nogą ze swojej posesji na ulicę, przy której mieszka – podkreśla radny.

W „wywiadówce” radny Samulczyk odniósł się także do powstania sklepu wielkopowierzchniowego w Luboniu, którego budowę poprzedziła wycinka setek drzew. – Gdy była zmiana studium i miejscowego planu dla tego rejonu, to państwo byliście i słyszeliście moje głosy – mówi Marek Samulczyk – Od samego początku, gdy dowiedziałem się, że próbuje się zlikwidować tę zieleń, byłem przeciwny – tłumaczy radny.

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy Piotra Izydorskiego z Markiem Samulczykiem:

Gościem audycji "wywiadówka" był radny Marek Samulczyk

Gościem audycji „wywiadówka” był radny Marek Samulczyk

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Audycja radiowa

Tagi: , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • karp
    czwartek, 1 kwi, 2021, 8:49:19 |

    Dobrze, że prezentacja lubońskiego dworu została przepleciona wywiadem z radnym opozycji.Luboń zaczął się jawić jako kraina mlekiem i miodem płynąca, bez żadnych problemów.
    To jeden z 2 radnych , którzy jeszcze potrafią zadać nieustawione pytanie. Jednak przy zakupie termowizyjnych systemów pomiary też coś u niego zaszwankowało i chciał ich więcej. Do niedawna byliśmy 30 tys. miejscowością z 5 wypasionymi termometrami i 1 punktem szczepień do którego docierało 30 szczepionek tygodniowo.

Skomentuj