T-Roc Salon VW Berdychowski Łukasz Grabowski radny w sejmiku woj. wielkopolskiego Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wielkanoc w Starym Browarze w Poznaniu - złap zająca w apce
Redakcja GMP | środa, 14 kwi, 2021 | 1 Komentarz

Materace w Koninie – jak dobrać twardość i rodzaj odpowiedni dla siebie?

Mieszkasz w Koninie i szukasz dobrego materaca do spania? Masz ogrom możliwości! Konin to 3 sklepy stacjonarne i kilkadziesiąt salonów online – dzięki temu możesz wybrać doskonałą jakość, którą oferuje Hilding. Przed zakupem warto wiedzieć, jak dobrać odpowiednią twardość i rodzaj materaca.

Materace w Koninie – czy wiesz, gdzie kupić najlepsze?

Konin oferuje ci aż trzy salony stacjonarne, a także kilkadziesiąt autoryzowanych salonów online. To bardzo komfortowa opcja – materace Konin na Materacekonin.eu kupisz bez wychodzenia z domu. Masz do nich dostęp przez 24 godziny na dobę, w tym również w weekendy. Na stronie internetowej masz zawsze pod ręką wszystkie adresy salonów z materacami w Koninie, a ponadto w każdej chwili możesz skorzystać z fachowego doradztwa konsultantów z salonów online.

Pamiętaj, że podłoże do snu ma znaczący wpływ na zdrowie. Dobrze dobrany materac to wsparcie nie tylko dla kręgosłupa, ale i regeneracja całego ciała, doskonałe samopoczucie, energia i witalność. To niestety nie jest możliwe na złej jakości podłożu. Więcej na temat zdrowia i wpływu materacy na jakość spania dowiesz się na stronie zdrowykregoslup.pl – warto wiedzieć, że portal rekomenduje do spania między innymi doskonałe materace szwedzkiej marki Hilding. Na przykładzie produktów Hilding podpowiadamy, jak prawidłowo dobrać rodzaj i twardość materaca.

Materace - czy wiesz, gdzie kupić najlepsze

Materace – czy wiesz, gdzie kupić najlepsze

Materace w Koninie – jak dobrać rodzaj materaca?

Wyróżniamy 3 podstawowe grupy materacy do spania:

Materace piankowe – trwałe, o dużej elastyczności punktowej, zapewniają komfort, perfekcyjne dopasowanie do ciała oraz wysoką higienę snu. Materace Hilding mają właściwości antybakteryjne oraz antygrzybiczne. zastosowano w nich niezwykłą, elastyczną piankę VISCO, która reaguje na temperaturę ciała i dopasowuje się do jego kształtu.

Materace sprężynowe – cechuje je perfekcyjna elastyczność punktowa. W produktach Hilding wykorzystano innowacyjne, niezależnie działające sprężynki – każda skrywa się w odrębnej kieszonce. Hilding to wyjątkowe materace, w których wykorzystano sprężynki bonnelowe, kieszeniowe sprężyny typu Multipocket oraz niepowtarzalną sprężynę InterActive.

Materace hybrydowe Hilding – kultowe i wysoko oceniane materace, które są kwintesencją tego, co najlepsze w materacach lateksowych i sprężynowych – to hybryda idealna, dla najwyższej jakości snu!

Materace w Koninie – jak dobrać twardość materaca?

Twardość materaca jest istotna: uwzględnia twoją wagę i pozwala dopasować odpowiedni materac. Podłoże do snu to 4-stopniowa skala, oznaczana symbolem H:

  • H1 – materace miękkie – przeznaczone dla osób ważących poniżej 60 kg (np. materac Hilding Rumba).
  • H2 – materace średnio miękkie dla ważących nieco więcej lub preferujących nieco twardsze podłoże (np. Hilding Tango, lub Hilding Dance: idealne dla osób ważących 50 – 80 kg).
  • H 3 – materace średnio twarde – idealne dla osób o wadze 70 – 110 kg np. Hilding Foxtrot lub Salsa.
  • H 4 – materace twarde – dla cięższych osób lub zwolenników spania na twardym materacu (np. Hilding Electro lub Hilding Fandango).

Wiedz jednak, że odczucie otwartości materaca jest subiektywne: dobieraj ją zawsze wedle swoich upodobań.

Nie mieszkasz w rejonie Konina? Szukasz oferty online, z dostawą do innej części Polski? Hilding kieruje swoją ofertę na cały kraj! Sprawdź także materace dostępne w innych rejonach Polski, na przykład materace Mysłowice na Materacemyslowice.pl.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi: ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • Beatka
    czwartek, 15 kwi, 2021, 10:31:44 |

    Bardzo bardzo bardzo polecam zakup dobrego materaca!!! W koncu mozna spac!! ZNIKA bol plecow! Ja spie od 3 lat na Hilding Salsa i wszystkim mowie zeby sobie kupili

Skomentuj