Black Friday - Stary Browar Poznań Sprzedaż nieruchomości z wolnej ręki - Grupa Rolnik Berdychowski Volkswagen - id5
Materiały partnera | czwartek, 8 lip, 2021 |

Pałac w Rogalinie zaprasza najmłodszych na wakacje

Muzeum organizuje zajęcia dla dzieci w pałacowych ogrodach, a także tajemniczych zakamarkach, niedostępnych na co dzień dla zwiedzających.

Oferta skierowana jest do dzieci w wieku 7-10 lat, które zapraszamy do nas wraz z opiekunami. Dla mieszkańców gminy Mosina koszt biletu wynosi 5 zł, dla opiekunów wstęp na zajęcia jest bezpłatny.

W parku i w ogrodzie

To propozycja skierowana do miłośników przyrody. Proponujemy Państwu bezpłatny miniprzewodnik do pobrania na telefon pozwalający zgłębić tajemnice rogalińskiej fauny i flory w trakcie wspólnego, rodzinnego spaceru.

Przygoda w pałacu

Aktywne zwiedzanie pałacu z przewodnikiem muzealnym. W trakcie wspólnej podróży dzieci poznają dawnych właścicieli rezydencji, poszukują herbu Nałęcz, rozpoznają funkcje pomieszczeń na obu kondygnacjach i odnajdują tajemnicze przedmioty ukryte w książeczce edukacyjnej. Oferta skierowana jest do dzieci w wieku 7-10 lat.

Tajemnicze zakamarki

Podążając tropem dawnych mieszkańców pałacu, uczestnicy zwiedzają niedostępne na co dzień pomieszczenia w południowym skrzydle pałacu i jego piwnicach. Porównują dawno zwyczaje z dzisiejszymi świetnie się przy tym bawiąc.

Terminy zajęć: 16.07, 06.08, 27.08, godz. 10:30 i 12:30. Obowiązują wcześniejsze zapisy tel. 61 813 88 29. Koszt: 5 zł od uczestnika (opiekunowie dzieci bezpłatnie).

Wakacje w pałacu - Muzeum Pałac w Rogalinie

Wakacje w pałacu – Muzeum Pałac w Rogalinie

Ogród Pałacu w Rogalinie

Ogród w Pałacu w Rogalinie

Park przy pałacu w Rogalinie

Park przy pałacu w Rogalinie

Pałac w Rogalinie - brama

Pałac w Rogalinie – brama wjazdowa

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 10.0/10 (Głosujących: 3)
Napisano przez Materiały partnera opublikowano w kategorii Aktualności, Kultura i sztuka

Tagi: , , ,

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo