Black Friday - Stary Browar Poznań Salon Berdychowski Volkswagen - T-Cross
Materiały partnera | poniedziałek, 4 sty, 2021 | komentarze 2

Pozycjonowanie Poznań z 1stplace.pl

Firmy, które nie są widoczne w internecie, nie istnieją ‒ trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem! Użytkownicy szukający w sieci różnego typu usług, produktów czy informacji koncentrują się na domenach z TOP 10 ‒ strony znajdujące się na dalszych pozycjach odwiedza niewielki odsetek. Dobrze mieć to na uwadze, zdecydować się na pozycjonowanie strony i zadbać o to, by zdobyła ona jak najwyższe miejsce w rankingu Google. Na czym polega pozycjonowanie i jakie korzyści są z nim związane? Poniżej garść informacji. Zachęcamy do lektury!

Na czym polega pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to szereg działań, których celem jest zdobycie jak najwyższej pozycji w bezpłatnych wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google na daną frazę kluczową. Jest to kilkuetapowy proces, który wymaga regularnych prac, researchu konkurencji i ciągłej optymalizacji działań. Jak dokładnie przebiega?

 • Audyt SEO ‒ prace z zakresu pozycjonowania należy rozpocząć od audytu SEO. Porządny audyt dostarczy nam wielu informacji dotyczących ważnych pod kątem pozycjonowania parametrów, na przykład prędkości ładowania strony, struktury strony, duplikatów treści i wielu innych, wszystko to umożliwi opracowanie najlepszej strategii.
 • Działania on-site – działania on-site to działania prowadzone bezpośrednio na stronie www, są to między innymi unikalne, zoptymalizowane pod kątem słów i fraz kluczowych treści ‒ opisy kategorii, artykuły blogowe, a także uzupełnienie atrybutów ALT, przyjazne adresy URL, optymalizacja meta tagów, linkowanie wewnętrzne.
 • Działania off-site ‒ działania off-site to czynności prowadzone poza obrębem strony docelowej, są to między innymi linkowanie wewnętrzne, optymalizacja wizytówki Google Moja Firma, wpisy w katalogach firm, działania w mediach społecznościowych, na przykład publikacja wpisów na Facebooku.
 • Monitoring ‒ konieczna jest także nieustanna analiza przeprowadzonych prac, tutaj pomocne są specjalistyczne narzędzia, między innymi Google Analytics oraz Google Search Console. Kontrola efektów pracy, analiza konkurencji to droga do udoskonalenia działań i osiągnięcia zadowalających rezultatów.

Zalety pozycjonowania

Przejdźmy do postawionego w tytule pytania ‒ Dlaczego warto pozycjonować stronę www? Już odprowadzamy! Powodów, dla których dobrze zdecydować się na taką inwestycję jest wiele, przede wszystkim są to:

 • lepsza widoczność w internecie
 • zwiększenie wartościowego ruchu na stronie
 • zwiększenie współczynnika konwersji
 • zdobycie zaufania potencjalnych klientów ‒ domeny znajdujące się wysoko w bezpłatnych wynikach wyszukiwania uważane są za bardziej wiarygodne
 • zyskanie miana eksperta
 • przewaga nad konkurencją

Jak widać pozycjonowanie to inwestycja, która przyniesie nam wiele korzyści i sprawi, że nasz biznes zacznie przynosić większe zyski.

1ST place ‒ agencja SEO w Poznaniu

Agencji SEO w Polsce jest wiele, wciąż też powstają nowe firmy. Warto jednak, w trosce o własny biznes, wybrać fachowców, którzy mogą pochwalić się specjalistyczną wiedzą i odpowiednimi umiejętnościami ‒ wszystkim zainteresowanym polecamy agencję 1STplace z Poznania. Zakres działań omawianej agencji SEO obejmuje takie działania, jak:

 • Pozycjonowanie lokalne, ogólnopolskie, na rynki zagraniczne.
 • Pozycjonowanie stron www i sklepów internetowych o różnym profilu działania.
 • Content marketing, czyli przygotowanie i dystrybucja unikalnych, zoptymalizowanych pod kątem słów i fraz kluczowych treści różnego typu.
 • Kampanie Google Ads i Facebook Ads, dzięki którym można szybko dotrzeć do interesującej nas grupy docelowej.
 • Marketing szeptany, który zwiększy rozpoznawalność firmy.
 • Budowa nowoczesnych, responsywnych stron internetowych.

Grono specjalistów zadba nie tylko o to, by Twoja strona zdobyła miejsce w TOP 10 rankingu Google, ale też utrzymała je.

Podsumowanie

Pozycjonowanie to kilkuetapowy proces, na który składają się audyt SEO, działania on-site, działania off-site, a także nieustanna analiza i ciągła optymalizacja działań. Miejsce w TOP 10 to klucz do sukcesu, większa widoczność w sieci, wartościowy ruch na stronie, wizerunek eksperta, a co za tym wszystkim idzie, większe zyski. Warto więc czym prędzej rozpocząć wyścig o jak najwyższe miejsce w rankingu Google. Powodzenia!

Ponad 42 tys. zł na pomoc marketingową dla przedsiębiorstw dotkniętych Covid-19.

Właśnie ruszyła pomoc dla firm z powiatu poznańskiego. #poznanskibiznesna1stplace to pół roku darmowego pozycjonowania, Google Ads wraz budżetem na kampanię oraz wsparcie ekspertów marketingu internetowego. Wystarczy wypełnić formularz na stronie: 1stplace.pl/konkurs-dla-firm. Zgłoszenia są przyjmowane do 11 stycznia 2021 r. Agencja 1stplace.pl wybierze 5 firm, które otrzyma pomoc marketingową o wartości 8500 zł każda.

analtycis

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 7.0/10 (Głosujących: 6)
Napisano przez Materiały partnera opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Wasze komentarze (2)

 • Mihail
  poniedziałek, 4 sty, 2021, 16:37:11 |

  Miałem z nimi do czynienia, jak dla mnie firma dno.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Popularność: +2 (Głosujących: 4)
 • ddl
  piątek, 8 sty, 2021, 0:03:25 |

  pamiętajcie żeby zawsze wyłączać komentarze bo inaczej ludzie napiszą prawdę :)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Popularność: +2 (Głosujących: 2)

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo