Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | środa, 5 maj, 2021 | 1 Komentarz

Przedłużenie ruchu wahadłowego na moście w Rogalinku

Dzisiaj w godzinach porannych na moście w Rogalinku wydłużono ruch wahadłowy. Kierowcy przeprawiający się w tym miejscu przez Wartę muszą uzbroić się w większą niż dotychczas cierpliwość.

Wykonawca planuje rozpocząć prace związane z przebudową skrzyżowania drogi wojewódzkiej nr 431 z ulicą Północną i Wodną, przez co obowiązujący od marca ruch wahadłowy został wydłużony o około 750 metrów.

– W związku z kolejnym etapem robót przy budowie nowego mostu, 5 maja br. organizacja ruchu na starym obiekcie zostaje ponownie zmieniona. Wykonawca przystąpi do prac związanych z przebudową skrzyżowania drogi wojewódzkiej nr 431 z ulicą Północną i Wodną – poinformowała Paulina Jęczmionka-Majchrzak z WZDW.

W związku z prowadzeniem zmian apelujemy o szczególną ostrożność.

Ruch wahadłowy - znak ostrzegawczy

Most w Rogalinku

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • Rafał
    wtorek, 15 cze, 2021, 9:42:39 |

    No i mamy efekty super zaplanowanowanego wahadła… Mam nadzieję, że nie stało się nic powaznego kierowcy, który stoczył się z mostu dziś rano, na „szykanie”, którą stworzono w miniony weekned.

Skomentuj