Przyjechał! Święty Mikołaj w Baranówku

Widzieliście śnieg w sobotni poranek? To na specjalne zamówienie Fundacji Stworzenia Pana Smolenia! 4 grudnia droga dojazdowa do Fundacji zapełniła się samochodami: Baranówko wypełniło się muzyką, kolędami i świątecznym klimatem. Loteria fantowa, wspólne tańce, orkiestra na byle czym, warsztaty artystyczne, gorące napoje i grill, sesje zdjęciowe, oprowadzanki na kucykach i przejazdy bryczką. To wszystko w oczekiwaniu na najważniejszy punkt dnia, o który dopytywały co chwilę dzieci: – Kiedy przyjedzie? Z której strony? Już jedzie, widać go?

Dźwięk dzwonków zdradził zbliżanie się mikołajowego orszaku: tego dnia renifery dostały wolne, a jego wóz został zaprzęgnięty w specjalne, świąteczne osiołki. Wszystkie dzieci dostały upominki od świętego Mikołaja, zarówno podopieczni fundacji, jak i dzieci z okolicznych sołectw. Klimat Baranówka, ludzie, uśmiechy, zwierzęta – to wszystko sprawiło, że nikomu nie przeszkadzał lekki, zimowy chłód. Aż chce się wracać!

Więcej zdjęć na naszym funpage’u na Facebooku!

Mikołajki w Fundacji Pana Smolenia
Mikołajki w Fundacji Pana Smolenia
Mikołajki w Fundacji Pana Smolenia
Mikołajki w Fundacji Pana Smolenia – orkiestra
Mikołajki w Fundacji Pana Smolenia
Mikołajki w Fundacji Pana Smolenia – oprowadzanki na koniach i kucykach
Mikołajki w Fundacji Pana Smolenia
Mikołajki w Fundacji Pana Smolenia – rozdawanie prezentów przez świętego Mikołaja

Autor Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Sprawdź również

Festiwal Opowieści Podróżniczych PodróŻyj

PodróŻyj po raz czwarty. Mosina zaprasza na weekend z podróżnikami

W weekend 13 i 14 czerwca Mosina po raz czwarty będzie gospodarzem Festiwalu Opowieści Podróżniczych …

Dodaj komentarz