T-Roc Salon VW Berdychowski Łukasz Grabowski radny w sejmiku woj. wielkopolskiego Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wielkanoc w Starym Browarze w Poznaniu - złap zająca w apce
Materiały partnera | poniedziałek, 17 maj, 2021 |

Przyjęcie weselne nad jeziorem – piękna sceneria na Twój ślub

Każda panna młoda marzy o pięknym weselu, które na długo zapadnie w pamięci parze oraz ich gościom. Ciężko oczekiwać jest perfekcji, jednak warto do realizacji naszych marzeń dążyć i na przykład nie rezygnować z pomysłu bajkowego wesela nad jeziorem. Pomocne w realizacji tych planów mogą okazać się pięknie zlokalizowane hotele, jak na przykład hotel Olandia, który przyciąga do siebie gości niepowtarzalnym klimatem i pięknymi krajobrazami. O co warto zadbać przy wyborze lokalizacji na swój ślub?

Nocleg dla gości

Jest to jedna z podstawowych kwestii, zwłaszcza dla par, których goście przyjeżdżają na wesele z daleka. Dlatego też hotele bardzo często wygrywają na tym polu z domami weselnymi, które do dyspozycji weselników oddają zazwyczaj tylko kilka pokoi. W hotelu sprawa prezentuje się zgoła inaczej i każdy nasz gość może odpocząć w swoim pokoju po całonocnej zabawie.

Posiadanie takiego zaplecza w postaci pokoju jest również bardzo przydatne dla pary młodej, która może w trakcie przyjęcia odświeżyć się, przebrać czy przechować wartościowe prezenty. Goście z małymi dziećmi również doceniają możliwość zabrania ich do hotelu, gdzie maluchy mogą pod opieką opiekunki spędzić miło czas, zaś rodzice są w pobliżu, mogąc swobodnie uczestniczyć w zabawie weselnej.

Przyjęcie weselne nad jeziorem

Źródło: Hotel Olandia

Otoczenie, klimat

Organizując wesele nad jeziorem zależy nam przecież na tej przepięknej scenerii, która będzie stanowiła świetne tło pod wszystkie ślubne fotografie, będzie też niepowtarzalnym elementem samego klimatu przyjęcia. Wybierając dany obiekt warto go odwiedzić, zanim jeszcze zarezerwujemy termin. Zobaczenie przestrzeni własnymi oczami, doprecyzowanie szczegółów odnośnie samej sali i organizacji wesela, zwizualizowanie sobie samego przyjęcia – to wszystko pomoże wam w podjęciu decyzji o wyborze konkretnego miejsca.

Pamiętajmy o tym, że obiekty położone w atrakcyjnych lokalizacjach bardzo często mają długi czas oczekiwania na wolne terminy, więc wybór miejsca może przypaść nawet na dwa lata przed samym ślubem. Na piękną scenerię warto jednak czasem poczekać.

Jedzenie, alkohole

Ważną częścią każdego wesela jest oczywiście jedzenie oraz alkohole. W kwestii tego pierwszego, hotele bardzo często oferują możliwość skosztowania próbnego menu oraz dostosowania go do restrykcji dietetycznych naszych gości. Warto wybrać hotel, który bez problemu dostosuje się do naszych wymagań, na przykład w kwestii tego, by część dań była wegańska lub sprofilowana kulturowo, gdyż to element naszego przyjęcia, z którym nie warto iść na kompromisy.

Z alkoholami sprawa może wyglądać różnie. Często hotele posiadają swoje winiarnie i mogą zaopatrzyć nas w trunki, dzieje się tak również wtedy, gdy zdecydujemy się na otwarty bar. W kwestii wnoszenia własnych alkoholi zawsze tę kwestię należy omówić z managerem hotelu, który określi warunki i ewentualną opłatę za tak zwane korkowe.

Przyjęcie weselne nad jeziorem

Źródło: Hotel Olandia

Piękne wesele nad jeziorem jest w zasięgu ręki, gdyż Polska ma pod tym względem bogatą ofertę. Warto szukać ukrytych perełek, by ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy.

Napisano przez Materiały partnera opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Skomentuj