Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Weronika Zwierzchowska | poniedziałek, 16 sie, 2021 | komentarze 3

Ptasi Park stał się miejscem kultury, a na Gliniankach zrobiło się kolorowo

15 sierpnia w Mosinie kojarzy się z wystawą „Szeroko na Wąskiej” oraz licznymi atrakcjami. W tym roku obejrzeć wystawy i posłuchać występów zespołów muzycznych można było w Ptasim Parku, a wziąć udział w święcie kolorów Holi na Kąpielisku Glinianki.

Już w piątek, 13 sierpnia, w Ptasim Parku odbyła się wystawa „Turyści” Andrzeja Macieja Łubowskiego. Prace prezentowane były na drzewach. Tego dnia do Mosiny przyjechały Foodtrucki, których właściciele zachęcali do próbowania dań do niedzieli.

Sobota upłynęła na dźwiękach muzyki. Ptasi Park stał się plenerową sceną dla DJ Burna i zespołu mollDur Band. Mosinianie mieli też okazję oglądać wstęp zespołu Carlosa Ramireza oraz Gabriela Fleszara.

W niedzielę na kąpielisku Glinianki odbył się piknik, gdzie główną atrakcję stanowiły kolorowe proszki Holi. Zabawie towarzyszył DJ, który zachęcał do udziału w konkursach i animacjach.

W Ptasim Parku odbyła się plenerowa prezentacja artystów, pasjonatów i hobbystów pod tytułem „Ptaki”. Prace zaprezentowało 54 wystawców na 30 stoiskach.

Od godziny 14 do 17 przy, Mosińskim Ośrodku Kultury, na chętnych czekał mobilny punkt szczepień zorganizowany przez OSP z Mosiny. Jak relacjonował komendant Michał Kołodziejczak – zaraz po otwarciu do punktu ustawiła się kolejka.

Muzyczną gwiazdą wieczoru był zespół Kombi, którego koncert odbył się przy pomniku Tadeusza Kościuszki przy ulicy Dworcowej.

Wasze komentarze (3)

 • Gość
  wtorek, 17 sie, 2021, 12:08:13 |

  Mam wrażenie, że z roku na rok impreza obniża loty – wystawcy prezentują coraz niższy poziom, brak atmosfery, jakiś człowiek krzyczy przez mikrofon, pani, która maluje mówi, że robi to pomimo braku talentu… Osobiście o wiele bardziej wolę eventy w Muzeum w Szreniawie.
  Już chyba najwyższa pora na zmiany na stanowisku dyrektora MOKu. Burmistrzu wpuść młodych, dynamicznych ludzi, którzy podążają za trendami i tworzą przyszłość!

 • Płotka
  wtorek, 17 sie, 2021, 12:34:30 |

  formuła tej imprezy już się wyczerpała. Proponuję organizację targów odzieżowych pt. Elegant z Mosiny.

 • Gość
  wtorek, 17 sie, 2021, 13:24:47 |

  Brawo prawdziwe KOMBI !

Skomentuj