Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze Krzysztof Hetman - do Parlamentu Europejskiego
Redakcja GMP | środa, 31 mar, 2021 | komentarze 2

„Wchodzili dziś na posesje w Rogalinku”. Ostrzeżenie od mieszkańców!

Jak informują mieszkańcy, dwóch młodych mężczyzn (około 20 lat) wchodziło dzisiaj na posesje sprawdzając, czy jest ktoś w domu. Nie pukali do drzwi, ani nie dzwonili dzwonkiem. – Ci panowie wchodzili dziś na posesje w Rogalinku – podaje czytelniczka naszego profilu społecznościowego i przesyła zdjęcie.

Kolejna mieszkanka, pod postem, który udostępniliśmy na naszej stronie społecznościowej opowiada o innej, podobnej sytuacji.

– Miesiąc temu młody chłopak w garniturze wszedł na moją posesję, rozglądał się. Na szczęście go zauważyłam, wyszłam na balkon. Pan powiedział, że nie dzwonił, a popchnął furtkę bo akurat była otwarta. Wyprosiłam Pana grożąc policją (śmiał się). Pytał, kiedy będzie właściciel posesji, bo coś z prądem. Później się nie pojawił. To nie był Pan od prądu, którego znamy, do którego mamy numer telefonu. Żeby była jasność – informuje czytelniczka

Ewentualne informacje o podejrzanych osobach, które mogą być powiązane z włamaniami do domów powinniśmy kierować bezpośrednio policjantom (numery poniżej).

Uważajmy też, co publikujemy w internecie, zwłaszcza kiedy planujecie wyjazd na urlop. Włamywacze mogą to przeczytać, i niestety wykorzystać.

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności

Wszelkie podejrzane sytuacje można zgłaszać do puszczykowskiej lub mosińskiej Policji (w powyższym przypadku). Telefon kontaktowy: 61 841 30 20 (KP w Puszczykowie), 61 841 48 30 (KP w Mosinie) lub 997 oraz 112.

"Ci panowie wchodzili dziś na posesje w Rogalinku"

„Ci panowie wchodzili dziś na posesje w Rogalinku” fot. Czytelniczka

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi: , , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (2)

 • Obiektywny
  piątek, 2 kwi, 2021, 15:06:39 |

  Przecież ta pierwsza postać to kobieta,no chyba, że gey.

  • Made in Poland
   piątek, 2 kwi, 2021, 20:21:31 |

   Tera chodzą takie babochłopy. Taka moda

Skomentuj