Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc WGN Nieruchomości
Redakcja GMP | środa, 21 lip, 2021 | 1 Komentarz

📌 Rusza pomoc dla radiowca po wypadku komunikacyjnym

Piotr Milewski – muzyk, radiowiec, współpracownik Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej w czerwcu 2021 r. przeżył poważny wypadek komunikacyjny.

Konsekwencją tego wydarzenia są poważne, głębokie rany szarpane nogi i uraz kręgosłupa. Obecnie Piotr zdrowieje, z powodu wypadku znalazł się jednak w trudnej sytuacji finansowej. Rany wymagają specjalistycznych opatrunków ze srebra, a to oznacza spore wydatki. Cena jednego opatrunku to 20 złotych – przy konieczności stosowania dwóch plastrów dziennie miesięcznie wydatek ten urasta do około 1200 złotych. Jeśli doliczymy do tego koszty rehabilitacji, wydatki na opłacenie mieszkania (około 1300 złotych), jedzenie – robi się z tego pokaźna kwota. Piotr utrzymuje także córkę. Sam obecnie nie zarabia, bo zwyczajnie nie pozwala mu na to stan zdrowia. Pensja, którą otrzymuje, jest także uszczuplona ze względu na zwolnienie lekarskie. Rosną długi. Piotr jest na dobrej drodze do odzyskania zdrowia i sprawności. Leczenie potrwa jednak jeszcze – w najlepszych prognozach – do końca sierpnia, a rehabilitacja zapewne dłużej. Dlatego liczy się każda kwota, którą moglibyśmy wesprzeć Piotra na jego drodze do zdrowia. Uwierz – naprawdę ważna jest każda złotówka. Możesz wspomóc? Nie zwlekaj! Dobro naprawdę się opłaca!

Aby wesprzeć zbiórkę na rekonwalescencję Piotra wystarczy wejść na stronę:

https://polakpotrafi.pl/projekt/rusza-pomoc-dla-radiowca-po-wypadku-komunikacyjnym

Piotr Milewski

Piotr Milewski po wypadku

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 10.0/10 (Głosujących: 8)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • Asia M.
    czwartek, 22 lip, 2021, 19:38:12 |

    Zdrowiej Piotr?!!

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +1 (Głosujących: 1)

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo