Żabka w Brodnicy - auto na start Stary Browar Poznań - wyprzedaże najlepszych marek Salon Berdychowski Volkswagen - T-Cross do sprzedaży z wolnej ręki prawo własności zabudowanej nieruchomość położonej w Luboniu przy ul. Krótkiej 8
Redakcja GMP | środa, 28 lp., 2021 |

Ślub w ciąży – jak dobrać sukienkę idealną?

Suknia ślubna to jeden z najważniejszych elementów, na które zwracają uwagę gości podczas ceremonii zaślubin. Jest to element wesela, o którym marzy wiele dziewczynek i nastolatek. Dlatego kiedy przychodzi w końcu moment wyboru kreacji należy dokładnie zastanowić się i dokonać rozsądnego wyboru.

Suknia powinna być piękna i olśniewająca, ale równocześnie – komfortowa. Powinna pasować do figury i charakteru jej właścicielki. Wybór tej idealnej sukienki to zawsze nielada wyzwanie. Dodatkowych trudności mogą doświadczyć panie wychodzące za mąż w ciąży. Czy jednak stan błogosławiony przekreśla szanse na zakup tej jedynej w swoim rodzaju, olśniewającej kreacji? Absolutnie nie! Czym kierować się podczas zakupu sukienki dla ciężarnej panny młodej?

Czym powinna charakteryzować się suknia dla panny młodej w ciąży?

Suknia ślubna dla ciężarnej panny młodej powinna być przede wszystkim wygodna i komfortowa. Od czwartego miesiąca ciąży brzuszka już nie da się ukryć, dlatego należy w elegancki sposób zadbać o jego wyeksponowanie. Ważne jest dostosowanie odpowiedniego rozmiaru i specjalnego fasonu. Niezwykle istotne jest odpowiednie dopasowanie kroju w okolicy talii. Modele na które warto zwrócić uwagę to przede wszystkim klasyczna sukienka w kształcie litery A, bądź fason posiadający spódnicę układającą się w subtelne falbany. Elementy dekoracyjne nie powinny być skoncentrowane w okolicy brzucha – niekorzystnie przyciągną do niego uwagę. Panny młode w stanie błogosławionym nie są jednak skazane tylko na szerokie fasony. Mogą pozwolić sobie również na obcisłą sukienkę. Ważne jest jednak to, aby nie była ona zbyt ciasna i pod żadnym pozorem nie uciskała brzucha. Nawet klasyczna rybka – dobrze dobrana – może wyglądać zjawiskowo. Szeroka oferta sukienek dla ciężarnych dostępna jest w sklepie https://suknieboho.pl/ .

O czym pamiętać wybierając suknię ślubną przy nadziei?

Przede wszystkim nie można zapomnieć o tym, że rozmiar będzie szybko się zmieniał. Warto przygotować się na każdą ewentualność i wybrać sukienkę która posiada możliwość szerokiej modyfikacji wymiarów. Lepiej też zrezygnować z wszelkiego rodzaju obcisłych gorsetów. Podczas wizyty w salonie należy zaznaczyć informację o ciąży i z wyprzedzeniem podać wszystkie terminy, aby można było stworzyć plan przymiarek podczas których suknia będzie dopasowywana. Końcowa przymiarka powinna zostać zaplanowana jak najpóźniej – najlepiej przed samym ślubem. Dzięki temu podczas tego ważnego i wyjątkowego dnia sukienka będzie idealnie dopasowana.

Suknia ślubna ciążowa – jaką długość wybrać?

Jeszcze kilka lat temu krótka sukienka ślubna nie miała racji bytu. Kreacja na wesele musiała być bogata, elegancka i sięgać ziemi. Obecnie jednak wiele nowoczesnych trendów stało się dopuszczalnych – także w modzie ślubnej. Decydując się na krótszą kreację należy dużą wagę przywiązać do butów – stają się one poniekąd centralnym elementem stylizacji. Ciąża to specyficzny okres, wiele kobiet odczuwa niekomfortowe puchnięcie nóg. Dlatego szczególną wagę należy przywiązać do zakupu odpowiednio dopasowanego, wygodnego obuwia, które równocześnie będzie klasyczne i eleganckie.

Para młoda

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj