Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc
Redakcja GMP | sobota, 11 gru, 2021 |

Świąteczna Kraina w DELI Park

Świąteczna Kraina w DELI Park to wydarzenie, którego nie można przegapić! Park rozświetlony 3 milionami lampek, podkreślony zimową scenerią wprowadzi każdego w świąteczny nastrój! W tym magicznym czasie Święty Mikołaj czeka na Was w samym sercu Wielkopolski, by wysłuchać Waszych najskrytszych pragnień, a dzielne Elfy pomogą Wam napisać list, który priorytetem trafi na biegun północny.

Weekendowe wieczory umilą Wam przestrzenne pokazy laserów i videomappingu lub rzeźbienia w lodzie, na zmarzniętych czekać będzie grzaniec lub herbata! Jeżeli lubicie aktywność na świeżym powietrzu, a niskie temperatury Wam nie straszne zapraszamy na najnowszą z naszych atrakcji, SNOWTUBING!

Tradycji stanie się zadość, gdy odwiedzicie naszą Szopkę Bożonarodzeniową z żywymi zwierzętami! Na Gości chcących dłużej poczuć świąteczną atmosferę DELI Park czekają pakiety pobytowe z noclegiem w Hotelu Delicjusz!

DELI Park to miejsce, w którym nuda nie grozi nikomu, dlatego zapraszamy do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych, gdzie na bieżąco umieszczamy wszystkie informacje na temat zimowych atrakcji! Spędź z nami czas we wspaniałej, rodzinnej atmosferze!

Renifery w DELI Park

Renifery w DELI Park

Mikołaj w DELI Park

Mikołaj w DELI Park

Świąteczna Kraina w DELI Park

Świąteczna Kraina w DELI Park

Świąteczna Kraina w DELI Park

Świąteczna Kraina w DELI Park

SNOWTUBING w DELI Park

Snowtubing w DELI Park

Świąteczna Kraina w DELI Park

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 10.0/10 (Głosujących: 2)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo