T-Roc Salon VW Berdychowski Łukasz Grabowski radny w sejmiku woj. wielkopolskiego Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wielkanoc w Starym Browarze w Poznaniu - złap zająca w apce
Redakcja GMP | wtorek, 30 lis, 2021 |

Niemożliwe! Święty Mikołaj w Baranówku!

Mamy ogromną przyjemność objąć patronatem medialnym wielkie wydarzenie: przyjazd Świętego Mikołaja do Fundacji Stworzenia Pana Smolenia! Ponoć chce zaparkować swoje sanie na fundacyjnej polanie już w najbliższą sobotę, 4 grudnia, o godzinie 13.

– To wydarzenie dedykowane przede wszystkim podopiecznym naszej fundacji, ale także ich rodzicom i opiekunom – tłumaczy Karolina Lepka – Popławska z Fundacji Stworzenia Pana Smolenia. – Zapraszamy także lokalną społeczność, czyli przede wszystkim dzieci z Baranówka, Sowińca i Sowinek. Takie spotkanie to doskonała okazja do integracji i budowania wzajemnych relacji. Chcemy zaprosić wszystkich do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu – dodaje.

Wśród atrakcji zaplanowano podwórkowe gry i zabawy, loterię fantową, oprowadzanie na kucykach, śpiewanie kolęd i przygrywanie na instrumentach z byle czego. – We wspólnym kolędowaniu będzie nam towarzyszył Krzysztof Omieczyński z Fundacji Centrum Sztuki Integracja z Leszna. Oczywiście wszystkie wydarzenia zaplanowano w czasie oczekiwania na przyjazd najważniejszego gościa: Świętego Mikołaja. Przybędzie saniami z prezentami dla wszystkich, którzy tego dnia odwiedzą naszą fundację – podsumowuje Karolina Lepka – Popławska.

Spotkanie w założeniu jest dla podopiecznych fundacji oraz dzieci z Baranówka, Sowińca i Sowinek, ale jeżeli ktoś z okolic chce dołączyć, organizatorzy proszą o kontakt pod numerem 507 418 824 lub mailowo: kontakt@fundacja-smolenia.org.

Mikołajki 2021 - program

Mikołajki 2021 – program

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj