Rzepecki Mroczkowski - serwis Volkswagen Ogródki w Starym Browarze w Poznaniu Berdychowski VW - T-Roc
Materiały partnera | piątek, 17 gru, 2021 | 1 Komentarz

Ubezpieczenie telefonu – czy warto je posiadać? 

Obecnie ciężko jest nam sobie wyobrazić życie bez smartfonów. Są to urządzenia użytku codziennego, z których korzystamy na każdym kroku (zwykle nawet do kilkudziesięciu razy w przeciągu dnia). Komórki towarzyszą nam w pracy, galeriach handlowych, komunikacji miejskiej, restauracjach, czy też w klubach. W każdym spośród wymienionych miejsc posiadane przez nas urządzenie może podlegać zniszczeniu (przykładowo zalanie czy upadek na chodnik) albo kradzieży.

W domach nasze smartfony również nie są zupełnie bezpieczne – tym bardziej jeśli mamy małe dzieci. Warto tutaj podkreślić, iż często są to sprzęty mające wartość nawet paru tysięcy złotych, zwłaszcza jeżeli mają najlepsze techniczne parametry, jak i drogie aparaty do robienia zdjęć. Będąc zdecydowanym na kupno jednego z droższych urządzeń, warto poszukać ubezpieczenia telefonu na http://www.ubezpieczeniaonline.pl/.

Ubezpieczenie smartfona – czy ten produkt jest wart naszej uwagi?

Jak już zostało to wspomniane wyżej, smartfony stanowią niezbędne dla nas narzędzia, które służą do pracy czy też rozrywki. Oznacza to, iż nierzadko je wyjmujemy, przykładowo z plecaka, torebki, kieszeni, czy też podnosimy z biurka albo ze stołu. Przypadków, kiedy telefon może upaść, roztrzaskać się (tym bardziej jeżeli posiadamy zwierzęta domowe albo małe dzieci) albo być skradziony, jest naprawdę sporo. Jeżeli chcemy posiadać nowoczesne urządzenie, które jak można się domyślić sporo kosztuje, to postępowanie będzie jasne. Ubezpieczenie smartfona będzie koniecznością, jeżeli nie chcemy narazić się na ponoszenie wysokich kosztów jego naprawy albo całkowitej jego wymiany. Poszukując odpowiedniej oferty ubezpieczenia telefonu, warto zajrzeć na stronę: https://www.ubezpieczeniaonline.pl/mieszkania-domu/a/zalanie-sasiada-i-co-dalej/28.html, gdzie znajdziemy odpowiednią dla siebie ofertę. Dzięki temu, będziemy mieć pewność, iż nasz warty czasami nawet kilka tysięcy smartfon będzie zabezpieczony.

Przypadki, w których nasz smartfon może ulec zniszczeniu:

  • Zalejmy go wodą lub inną cieczą,
  • Upuścimy go na chodnik, podczas wyciągania go z kieszeni spodni lub torebki,
  • Przypadkowo zrzucimy go na podłogę,
  • Inne, losowe wydarzenia.

Jak ubezpieczyć swój smartfon?

Ubezpieczenie smartfona, najczęściej oferowane jest w salonach sieci komórkowych. Dokonując zakupu urządzenia w takim miejscu (razem z kartą czy abonamentem) możemy również nabyć odpowiednie jego ubezpieczenie. W większości sytuacji zapewni ono możliwość naprawy w przypadku ewentualnego uszkodzenia. Pozwala także na otrzymanie w stosunkowo niedługim czasie nowego smartfona albo pieniędzy na poczet jego zakupu. Jak wiadomo, telefony obecnie nie służą nam nie tylko do wysyłania wiadomości i dzwonienia. Nierzadko służą nam także do wskazania odpowiedniej trasy podróży, opłacenia rachunków, sprawdzenia pogody, wysłania wiadomości mailowych, zdobywania wiedzy, zrobienia zakupów, czy też do pracy. Jeśli zostaniemy pozbawieni możliwości używania smartfona na kilka dni, może to być dla wielu z nas dosyć problematyczne.

Dlatego warto zdecydowanie ubezpieczyć telefon. Istnieje również opcja wykupu rozszerzonej gwarancji do smartfona, którą otrzymamy w sklepach oferujących sprzęty elektroniczne.

uszkodzony telefon - smartfon na chodniku

Napisano przez Materiały partnera opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Wasze komentarze (1)

  • ela
    piątek, 17 gru, 2021, 20:59:51 |

    Jak to mówią setnie się uśmiałam.

Skomentuj