Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | poniedziałek, 21 cze, 2021 |

Uchwała krajobrazowa dla Mosiny – jutro darmowe warsztaty dla przedsiębiorców

Trwają prace nad uporządkowaniem miejskiego krajobrazu i wprowadzeniem uchwały krajobrazowej w Mosinie. Przedsiębiorcy mogą skorzystać z bezpłatnych warsztatów.

–„Połowa pieniędzy wydawanych na reklamę jest wyrzucana w błoto, tylko nikt nie wie która”, tak mówił kupiec John Wanamaker. Od sformułowania tej tezy minęło ponad sto lat. Obecnie dysponujemy większą wiedzą, doświadczeniem stąd postaramy się Państwu wyjaśnić jak racjonalnie wydawać pieniądze na reklamę nie wyrzucając połowy w błoto – mówi Konrad Tuszewski, który opracował projekt „Prywatna przestrzeń publiczna” i jutro poprowadzi warsztaty dla przedsiębiorców.

– Zapraszamy na bezpłatne (pierwsza oszczędność) warsztaty, podczas których przedstawimy podstawowe zasady skutecznej reklamy zewnętrznej poparte licznymi przykładami. Warsztaty odbędą się we wtorek, 22 czerwca w godzinach 18:00-20:30 w świetlicy w Krośnie ul. Piaskowa 6. Napoje, przekąski gwarantowane (kolejna oszczędność). Co ważne podczas naszych warsztatów nie będziemy sprzedawać garnków, pościeli i masujących foteli! – zaprasza Konrad Tuszewski.

Zgłoszenia można kierować na adres mailowy konrad@tuszewski.eu

Kolejne warsztaty z cyklu „ZmieniaMY krajobraz” odbędą się 30 czerwca o 18:00 w Mosińskim Ośrodku Kultury.

Więcej o tym, jak się reklamować, by przyciągać, a nie szpecić, w audycji: link

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj