Black Friday - Stary Browar Poznań Sprzedaż nieruchomości z wolnej ręki - Grupa Rolnik Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | poniedziałek, 12 kw., 2021 |

Wandale zdewastowali cmentarz w Mosinie

– Na miejscu ujawniono potłuczone znicze oraz inne uszkodzenia – informują strażnicy miejscy. Sprawą zajmuje się policja.

O zniszczeniach na mosińskiej nekropolii poinformowała mosińska parafia oraz straż miejska.

Z przykrością informujemy,że w nocy z 11.04 na 12.04 dokonano aktów wandalizmu na parafialnym cmentarzu w Mosinie. Dotyczy to głównie I Cmentarza części B C D i CD. Właścicieli grobów tej części cmentarza prosimy o sprawdzenie czy ich groby zostały uszkodzone. Policja poinformowana o wydarzeniu prosi o indywidualne zgłoszenie szkód na komisariacie informuje ksiądz Adam Prozorowski.

Sprawą zajęła się także policja, która zatrzymała już jedną osobę. Na pobliskim parkingu straż miejska znalazła także zdewastowany samochód.

Wszystkie osoby, które zauważyły szkody na grobach swoich bliskich proszone są o zgłaszanie spraw do Komisariatu Policji w Mosinie ul. Kolejowa 13a tel. 500 107 120, mail: dyzurny.mosina@po.policja.gov.pl przekazują mosińscy strażnicy miejscy.

Wandale - cmentarz

Zniszczony samochód i nagrobki na mosińskim cmentarzu. Fot. fb.com/Straz-miejska-w-Mosinie

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 10.0/10 (Głosujących: 1)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi: , , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo