Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze Krzysztof Hetman - do Parlamentu Europejskiego
Redakcja GMP | poniedziałek, 1 mar, 2021 | 1 Komentarz

Zaginęła 19-letnia Natalia z Poznania. Trwają poszukiwania [aktualizacja]

Wielkopolscy policjanci w dalszym ciągu poszukują 19-letniej Natalii. Wyszła z domu w nocy z 25 na 26 lutego.

Rysopis: 160 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy za ramiona czarne proste. W chwili zaginięcia ubrana była w ciemnozieloną welurową kurtkę, duży ciemny szal w kratę, czarne trampki z białą podeszwą i motywem ognia, prawdopodobnie posiadała przy sobie materiałową torbę.

Natalia wyszła nocy z 25/26 lutego z miejsca zamieszkania na Os. Oświecenia w Poznaniu, nie zabierając ze sobą dokumentów i telefonu komórkowego. Wszystkie osoby, które od dnia zaginięcia widziały 19-latkę prosimy o kontakt z policjantami pod numerami tel. 47 77 156 12 lub 47 77 156 13 lub numerem alarmowym 112.

WAŻNE: Wcześniej przekazane policjantom zdjęcie zaginionej nie było aktualne, nie przedstawiało jej codziennego wyglądu.  Policjanci dotarli do aktualnych zdjęć 19-latki, które publikujemy z prośbą o ich rozpowszechnienie.

Jak ustalili funkcjonariusze 19-letnia Natalia ostatni raz widziana była wieczorem w czwartek 25 lutego. Wtedy, wraz ze znajomymi i ich psem spacerowała po osiedlu Powstań Narodowych.  Wszystko wskazuje na to, że później wróciła do swojego mieszkania na osiedlu Oświecenia. Kiedy 26 lutego o około godziny 6.00 do domu z pracy wrócił jej ojciec, nie zastał nikogo w domu. Drzwi do mieszkania były otwarte. W mieszkaniu znalazł telefon i dokumenty należące do córki.  Około godziny 1:20 miała odpowiedzieć jeszcze na SMS-a swojej znajomej i poinformować ją, że wszystko u niej w porządku. Dziewczyna do dzisiaj nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Każdego kto od chwili zaginięcia widział 19-latkę lub posiada informacje o miejscu jej pobytu prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Poznaniu  pod nr tel. 47 77 156 12 lub 47 77 156 13 lub numerem alarmowym 112.

Aktualizacja:

10 kwietnia wyłowiono z Warty, na wysokości poznańskich Naramowic ciało kobiety. Prokuratura podejrzewa, że jest to zaginiona 19-latka. – Wszystko wskazuje na to, że jest to poszukiwana Natalia Lick. Oczywiście, żeby mieć pewność będą przeprowadzane badania genetyczne. Sekcja nie wykazała udziału osób trzecich – wyjaśnia prok. Łukasz Wawrzyniak z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.

Więcej o poszukiwaniach dziewiętnastolatki, w których brali udział również strażacy z Mosiny:  Kulisy poszukiwań 19-letniej Natalii

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi: , , , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • sobota, 6 mar, 2021, 15:52:32 |

    Trwają poszukiwania 19-letniej Natalii z Poznania.
    Policja przekazuje nowe ustalenia oraz publikuje aktualne zdjęcia zaginionej nastolatki.

Skomentuj