Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc
Redakcja GMP | poniedziałek, 16 sie, 2021 | komentarze 2

Zator w na moście w Rogalinku. Kierowcy przesyłają zdjęcia

Jakiś czas temu, kierowcy podróżujący przez most w Rogalinku, zmagali się z wadliwie działającą sygnalizacją świetlną, kiedy z obu kierunków włączone były zielone światła. Spowodowało to ogromne utrudnienia. Podobny problem powoduje wjazd na czerwonym świetle, na zasadzie „ja jeszcze zdążę”.

– Potworny problem z kierowcami na moście w Rogalinku. Jazda na zasadzie „Jeszcze ja zdążę”, gdy już się zapaliło czerwone światło. Prosimy o publikację materiału, bo znikąd pomocy nie ma. Oby nie doszło do tragedii. Zbliża się wrzesień i zacznie się szkoła i co wtedy? – pyta redakcję czytelniczka.

Rogalinek most - zator

fot. Czytelniczka GMP

Zapytaliśmy, czy dzisiejsza sytuacja mogła być związana z nieprawidłowo działającą sygnalizacją.

– Godzinę wcześniej jechałam do Mosiny, stojąc na czerwonym auta mnie omijały i wyjeżdżały na most na czerwonym, jadąc już do domu, od strony Mosiny sytuacja wyglądała właśnie tak jak na foto. Więc myślę, że z drugiej strony było czerwone – dodaje czytelnicza.

Inni kierowcy twierdzą natomiast, że zator spowodowany był wadliwą sygnalizacją świetlną. O wyjaśnienia poprosiliśmy WZDW.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 10.0/10 (Głosujących: 3)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi: , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (2)

 • ...
  środa, 18 sie, 2021, 9:34:47 |

  Uprzejmie proszę, aby redakcja zapytała się jeszcze dodatkowo WZDW o znak zakazu poruszania się rowerem. Dlaczego takowy się pojawił, a skoro już jest, dlaczego nie ma wyznaczonej ścieżki/ciagu rowerowego poboczem. W jaki sposób mieszkańcy poruszający się rowerem mają się przedostac z rejony Rogalinka do Mosiny ?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Popularność: +6 (Głosujących: 6)
 • martio
  środa, 25 sie, 2021, 7:21:38 |

  Postawić „tajniaków” i łoić mandaty z punktami.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Popularność: 0 (Głosujących: 0)

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo