Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc
Redakcja GMP | poniedziałek, 4 lip, 2022 |

Wyjątkowa wystawa na 60-lecie miasta Puszczykowa

Z okazji 60-lecia nadania praw miejskich Puszczykowu Biblioteka Miejska przygotowała wyjątkową wystawę – „60 lat Puszczykowa na kliszy”.

– Do końca sierpnia 2022 r. można ją podziwiać w gablotach na rynku w Puszczykowie obok biblioteki – informują urzędnicy z puszczykowskiego magistratu.

Jak zwracają uwagę organizatorzy, zdjęcia przedstawią mniej i bardziej znane zakątki Puszczykowa.Każda plansza prezentuje inny zbiór zdjęć. Można na nich podziwiać projekty puszczykowskiego herbu, puszczykowską architekturę, piękno rzeki Warty, miejsca gdzie puszczykowianie udawali się po zakupy, uprawiali sport, jak budowali domy, świętowali ważne wydarzenia lub zbierali stonkę ziemniaczaną

– Wystawę można oglądać do końca wakacji. Od września będziemy zapraszać do oglądania wystawy poświęconej sportowemu obliczu naszego miasta – dodają urzędnicy.

Wystawa „60 lat Puszczykowa na kliszy” na rynku obok biblioteki

Wystawa „60 lat Puszczykowa na kliszy” na rynku obok biblioteki; fot. UM

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 10.0/10 (Głosujących: 1)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Puszczykowo

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo