Zimowy bieg dla WOŚP

Trwają zapisy na 8. Bieg Zimowy po Wielkopolskim Parku Narodowym w ramach wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz ogólnopolskiej akcji „Policz się z Cukrzycą”. Impreza odbędzie się 30 stycznia na mosińskich Gliniankach.

Bieg dla osób powyżej 16 roku życia wystartuje o godzinie 12. Wcześniej odbędą się po raz pierwszy także krótkie biegi dla najmłodszych, podzielonych na 4 grupy wiekowe. Trasa biegu dla dorosłych ma 10 kilometrów i wiedzie przez przepiękne lasy naszego parku narodowego.

Zapisy trwają do 25 stycznia i odbywają się pod adresem: www.mosinskiegp.pl i www.osirmosina.pl

Przed biegiem należy odebrać pakiet startowy, a każdy uczestnik może wrzucić dobrowolny datek na rzecz WOŚP. Kwota zostanie przekazana do Sztabu w Mosinie. Na biegaczy na mecie będzie czekał medal, posiłek, ciepłe napoje oraz ognisko z widokiem na wieżę widokową.

Organizatorem wydarzenia jest Klub Sportowy Idmar oraz OSiR w Mosinie.

8 bieg zimowy po WPN

 

Autor Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Sprawdź również

plakat z wydarzenia - Dzikie Koty

Dzikie Koty zagrają dla Dzieciaków Chojraków!

Już 17 października 2026 roku w hali OSiR Mosina przy ul. Krasickiego 16 odbędzie się …

Dodaj komentarz