Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Kowbojski modowy piknik w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | środa, 12 paź, 2022 | 1 Komentarz

Groźny wypadek na Nowym Osiedlu

– Wyglądało to tak strasznie, cud tylko, że nikt nie ucierpiał – napisała do nas Czytelniczka, dopytując o stan kierowcy samochodu, który wczoraj (11.10.) dachował przy Orliku na Nowym Osiedlu w Puszczykowie.

Jak informuje OSP w Puszczykowie we wtorek, około godziny 18, strażacy otrzymali wezwanie do pomocy do dachowania samochodu osobowego w Puszczykowie, na ulicy Niepodległości, przy Orliku. – Po dojeździe na miejsce zdarzenia i wstępnym rozpoznaniu zagrożenia okazało się, że w pojeździe znajduje się osoba poszkodowana – informują strażacy z puszczykowskiej jednostki. Zabezpieczono miejsce zdarzenia i użyto sprzętu hydraulicznego, w celu ewakuacji osoby poszkodowanej z auta.

Kierowcę samochodu przetransportowano do szpitala. Działania strażaków, policji i zespołu ratownictwa medycznego trwały ponad godzinę.

Wypadek na Nowym Osiedlu. Fot. OSP Puszczykowo

Wypadek na Nowym Osiedlu. Fot. OSP Puszczykowo

Wypadek na Nowym Osiedlu w Puszczykowie. Fot. Czytelniczka

Wypadek na Nowym Osiedlu w Puszczykowie. Fot. Czytelniczka

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Puszczykowo

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • ja
    czwartek, 13 paź, 2022, 21:19:56 |

    jednego dnia wypadek,kolejnego dnia,a raczej nocy okradziony sklep. Ciekawe czy ma na to wpływ wyłączenie na noc latarni ? Czy Policjanci z Puszczykowa w nocy patrolują teren Puszczykowa ?

Skomentuj