Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Materiały partnera | piątek, 4 lis, 2022 |

Jak działa kod promocyjny w zakładach sportowych

Kody promocyjne to jedna z najczęściej spotykanych u legalnych bukmacherów ofert specjalnych. Dzięki nim można zyskać dodatkowe pieniądze, za które następnie obstawia się kupony. A więcej pieniędzy na zakłady to dla gracza… jeszcze większa możliwość wygranej!

Kody promocyjne to jedna z najpopularniejszych form promocji, która jakiś czas temu dotarła do Polski z krajów Europy Zachodniej. Działanie takich kodów jest bardzo proste. Przed finalizacją zakupu lub przed płatnością kod wpisuje się w odpowiednie pole w przypadku zakupów internetowych lub podaje kasjerce do wpisania na kasie fiskalnej w przypadku zakupów stacjonarnych. Użycie kodu pozwala na uzyskanie rabatu na całe zakupy lub obniżki ceny na konkretne produkty, zyskanie darmowej dostawy lub atrakcyjnego dodatku w gratisie.

– Można odnieść wrażenie, że dziś łatwiej o rabat, niż o jego brak. Taniej możemy kupić perfumy, kosmetyki, obuwie, ubrania, zabawki, książki, sprzęt RTV i AGD, loty samolotowe albo jedzenie na dowóz. Możliwości jest mnóstwo – pisał w swoim artykule na stronie forbes.pl redaktor Wojciech Maroszek.

Po kody promocyjne – jako po formę oferty specjalnej, mającej przyciągnąć klientów i zachęcić ich do częstszego typowania zakładów – sięgnęli również legalni bukmacherzy. Dzięki kodom gracze zyskują jednak nie obniżkę ceny, ale dodatkowe pieniądze, za które mogą obstawiać kupony.

Kody promocyjne u legalnych bukmacherów

Jak już wspomniano, w przypadku zakładów sportowych kody promocyjne mają za zadanie m.in. przyciągnąć do konkretnego legalnego bukmachera nowych klientów. Jeśli ktoś dopiero rozpoczyna swoją przygodę z zakładami, to wybierając ofertę operatora bardzo często sprawdza, jakie benefity otrzyma w zamian za założenie konta. W tej sytuacji wykorzystywane są właśnie kody promocyjne – w momencie rejestracji gracz wpisuje/wkleja konkretny kod w okienko i zyskuje dzięki temu wyższy bonus na start, czyli określoną sumę pieniędzy (premię) za założenie u bukmachera konta. Pieniądze te oczywiście przeznacza się na obstawianie zakładów.

Kod bonusowy może być również przeznaczony dla typerów, którzy już zarejestrowali swoje konto na stronie operatora. W takich sytuacjach kod najczęściej związany jest z dokonywaniem wpłaty – po wpisaniu kodu gracz może uzyskać tzw. bonus od depozytu. Kody bywają również dostępne jako forma promocji w czasie największych imprez sportowych, np. mistrzostw świata w piłce nożnej albo igrzysk olimpijskich.

Dlaczego warto korzystać z kodów promocyjnych? To bardzo proste – dzięki nim gracz zyskuje dodatkowe środki, które może przeznaczyć na typowanie wyników. A skoro można stawiać więcej kuponów, szansa na wygraną się zwiększa. Można więcej zyskać niż stracić.

Kody do bonusów na start

Na koniec jeszcze jedna ważna kwestia – legalni bukmacherzy mogą przygotowywać swoje indywidualne kody bonusowe, ale są również kody uniwersalne, działające u różnych bukmacherów. Przykładem jest kod promocyjny LEGALSPORT – działa on u wszystkich legalnych operatorów zakładów.

Wpisanie kodu podczas rejestracji nowego konta pozwala na zwiększenie oferowanych przez nich bonusów na start. Przykładowo, standardowy bonus powitalny w TOTALbet obejmuje bonus 100% od depozytu i darmowe zakłady na 40 zł, a z kodem promocyjnym otrzymujemy dodatkowy freebet 10 zł. W forBET kod zwiększa powitalny pakiet bonusów o ponad 200 zł.

W zakładach bukmacherskich STS z kodem promocyjnym, oprócz standardowego powitalnego bonusu od depozytu 1200 zł i cashbacku 200 zł – otrzymujemy 34 zł bez ryzyka i darmowy zakład 60 zł (po realizacji zadań polegających na obstawianiu kuponów z kursem nie niższym jak 1,85). Kod działa w taki sposób, że aktywuje dodatkową gotówkę dla nowego klienta.

KODY promocyjne zakłady bukmacherskie

Napisano przez Materiały partnera opublikowano w kategorii Aktualności

Skomentuj