Święta - Stary Browar Poznań Salon Berdychowski Volkswagen - T-Cross
Redakcja GMP | czwartek, 3 lut, 2022 | 1 Komentarz

Lutowe wydanie Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej

W punktach sprzedaży, na terenie gminy Mosina i Puszczykowa, pojawiło się nowe, lutowe wydanie Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

W najnowszym numerze powróciliśmy do tematu nieistniejącej pływalni, która kosztowała już mieszkańców ponad milion złotych. Informujemy o rozbudowie Szosy Poznańskiej. Jak mówią eksperci, inwestycja prowadzona w trakcie rozbudowy mostu w Rogalinku może doprowadzić do prawdziwego „armagedonu komunikacyjnego”. W wydaniu dowiecie się o kontrowersyjnym wyborze firmy, która od niedawna zajmuje się interwencjami dotyczącymi dzikich zwierząt. Piszemy o punkcie przeładunkowym odpadów, planowanym w jednej z trzech lokalizacji na terenie gminy Mosina. Opisaliśmy też wyniki kontroli Komisji Rewizyjnej oraz zwróciliśmy uwagę, z jakimi problemami może borykać się Rada Miejska. Nasze zainteresowanie przyciągnął sukces Wolontariatu WNP, który pieczołowicie sprząta Park Narodowy. W numerze znajdziecie też wiele artykułów dotyczących lokalnych wydarzeń. Zapraszamy do lektury!

Lutowe wydanie Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej - 02/2022

Lutowe wydanie Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej (okładka)

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 10.0/10 (Głosujących: 4)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • karp
    czwartek, 3 lut, 2022, 13:01:46 |

    Czy leci z wami pilot?Już kręci vloga w pilotce.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +8 (Głosujących: 8)

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo