Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze Krzysztof Hetman - do Parlamentu Europejskiego
Redakcja GMP | piątek, 28 paź, 2022 |

Miody Suszka z pasiek na terenie wielkopolskich parków krajobrazowych

Chcesz sprawić bliskim słodki prezent? Zadbać o ich odporność oraz dobry nastrój? Podaruj im miody! Tradycyjne lub smakowe, naturalnie pyszne i zdrowe. Miód z aromatyczną maliną, miód z rozgrzewającym imbirem albo miód z orzechami laskowymi i kakao… także w zestawach.

Korzystajmy z tego, co daje nam natura. To dzięki naturze połączonej z naszą pracą, doświadczeniem, zaangażowaniem i starannością, chcemy dać Państwu wysokiej jakości produkt, jakim jest Miód z Pasieki Suszka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Miody Suszka to:

  • wypracowana przez siedemdziesiąt lat najwyższa jakość w produkcji miodu
  • rezultat solidnej pracy i ogromnej pasji pszczelarzy
  • gwarancja smaku od pszczół zamieszkujących teren wielkopolskich parków krajobrazowych
Miody Suszka - zestaw prezentowy - miód z maliną, kakao i imbirem

Miody Suszka – zestaw prezentowy – miód z maliną, kakao i imbirem

Historia Pasieki, z której pochodzą Miody Suszka sięga lat 40-tych XX wieku. Pszczelarstwo stało się dla nas rodzinną tradycją i wielką pasją. Pasieka znajduje się w kilku małych miejscowościach: Kokorzyn, Gołębin (niedaleko Czempinia i Turwi), Jarogniewice, Racot, Piotrowo Pierwsze oraz Krosinko. Położenie Pasieki na terenie Wielkopolskich Parków Krajobrazowych sprawia doskonałe warunki przyrodnicze do produkcji miodu. Zdrowe i czyste powietrze, dużo zieleni oraz oddalenie od zakładów przemysłowych są ogromnymi walorami. Oprócz naturalnego miodu pszczelego wytwarzamy również wosk, propolis i pyłek pszczeli. Od kilka lat w ofercie posiadamy miody z liofilizowanymi owocami. Dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas produkty były zdrowe, bezpieczne i smaczne. Nasza Pasieka zarejestrowana jest pod numerem identyfikacyjnym weterynarza.

Zestaw prezentowy - miody Suszka

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Lokalni przedsiębiorcy

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj