nowy id.3 elektryczny - salon Berdychowski Projekty mistrza mody na retrospektywnej wystawie w Starym Browarze w Poznaniu Rzepecki Mroczkowski - serwis Volkswagen
Redakcja GMP | czwartek, 7 kwi, 2022 |

Młode zespoły przejmują scenę MOK już w najbliższą sobotę!

Już w najbliższą sobotę, 9 kwietnia, sala Mosińskiego Ośrodka Kultury zamieni się w najgłośniejsze miejsce na mapie okolicy. Wszystko za sprawą XI Ogólnopolskiego Przeglądu Kapel Gitarowych, nad którymi mamy zaszczyt objąć patronat medialny.

Od lat impreza organizowana wiosną w przestrzeniach MOK-u to prawdziwa uczta dla amatorów dobrego, świeżego, gitarowego brzmienia. Do udziału w przeglądzie mogły zgłaszać się kapele z całego kraju, które musiały spełnić kilka podstawowych kryteriów: brak podpisanego kontraktu płytowego, granie ma być „zajęciem dodatkowym”, a nie źródłem utrzymania oraz oczywiście posiadanie gitarzysty w składzie. Co ważne, w składzie preferowane są młode osoby, czyli żeby choć część zespołu miała poniżej 30 lat.

Ostatecznie do udziału w przeglądzie wybrano siedem zespołów, które biorą udział w konkursie: Lunatycy Martwej Dyskoteki, Meteroids, Arktyka, Stan Zjednoczony, Shark The Mage, Entfloria oraz Kolumbia. Impreza rozpocznie się w najbliższą sobotę o godzinie 10:30, wstęp wolny. Całość przewidziana jest do godziny 16:30, także czeka nas cała sobota pełna genialnych, mocnych brzmień.

Serdecznie zapraszamy!

Plakat tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Przeglądu Kapel Gitarowych w Mosinie

Plakat tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Przeglądu Kapel Gitarowych w Mosinie

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi: , , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj