Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Materiały partnera | środa, 23 lis, 2022 |

Najsłodszy pomysł na prezent

Miody Suszka to rezultat solidnej pracy, ale przede wszystkim wielkiej miłości. Miłości do pszczół. Ich produkty, pełne dobrego smaku i zdrowia, są idealnym prezentem świątecznym dla każdego: najbliższych, znajomych, współpracowników, przyjaciół, a także… dla siebie.

W tegorocznej ofercie świątecznej Miody Suszka oferują szeroki wybór gotowych zestawów miodów, zarówno tradycyjnych, jak i specjalności firmy: miodów smakowych. Od maleńkich słoików po klasyczne pojemności, całość zapakowana w piękne, kartonowe pudełeczka, przewiązane wstążką. Gotowe do włożenia pod choinkę lub podarowania bliskiej osobie. Ceny bardzo zróżnicowane: już od 29,90 zł za zestaw czterech miodków tradycyjnych lub trzech smakowych.

Nie masz pomysłu na prezent? Warto zajrzeć na stronę www.miodysuszka.pl

Nie masz pomysłu na prezent? Warto zajrzeć na stronę www.miodysuszka.pl

Z pełną ofertą świąteczną można zapoznać się na stronie Miody Suszka.

Historia Pasieki, z której pochodzą Miody Suszka sięga lat 40-tych XX wieku. Pszczelarstwo stało się dla właścicieli rodzinną tradycją i wielką pasją. Pasieka znajduje się w kilku małych miejscowościach: Kokorzyn, Gołębin (niedaleko Czempinia i Turwi), Jarogniewice, Racot, Piotrowo Pierwsze oraz Krosinko. Położenie Pasieki na terenie Wielkopolskich Parków Krajobrazowych sprawia doskonałe warunki przyrodnicze do produkcji miodu. Zdrowe i czyste powietrze, dużo zieleni oraz oddalenie od zakładów przemysłowych są ogromnymi walorami. Oprócz naturalnego miodu pszczelego wytwarzają również wosk, propolis i pyłek pszczeli. Od kilku lat w ofercie posiadają także miody z liofilizowanymi owocami. Dokładają wszelkich starań, by oferowane przez nas produkty były zdrowe, bezpieczne i smaczne.

Piękne, świąteczne kompozycje w najróżniejszych cenach.

Piękne, świąteczne kompozycje w najróżniejszych cenach.

W kategorii upominków świątecznych Miody Suszka przygotowało mnóstwo propozycji.

Miody Suszka to propozycja prezentu dla każdego.

Napisano przez Materiały partnera opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Skomentuj