Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | niedziela, 3 kwi, 2022 |

Rogalinek: Kierowca Iveco doprowadził do wypadku z rowerzystami. Widziałeś to?

Jak ustalili policjanci kierujący pojazdem dostawczym Iveco wraz przyczepą typu laweta, kończąc manewr wyprzedzania dwóch rowerzystów jadących jeden za drugim, doprowadził do zderzenia z cyklistami, a następnie odjechał w kierunku Mosiny. Poszkodowani rowerzyści zostali przetransportowani do szpitala.

Policja szuka świadków.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 28 marca br. około godz. 17.25 w Rogalinku, na 25,1 km drogi wojewódzkiej nr 431.

– Kierujący samochodem dostawczym wraz z przyczepą typu laweta doprowadził do zderzenia z dwoma rowerzystami – informuje Dominika Pupkowska-Bral z wielkopolskiej policji. – Cykliści zostali ranni. W związku z tym policjanci proszą o kontakt świadków, a szczególnie te osoby, które mogły zarejestrować numer rejestracyjny samochodu – dodaje.

Osoby, które były świadkami wypadku lub posiadają istotne informacje z nim związane, a szczególnie osoby, które mogły zarejestrować numer rejestracyjny samochodu prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KMP w Poznaniu – pod nr tel. 47 77-136-11 w godz. 6.30 – 14.30 lub pod czynnym całą dobę nr alarmowym 47 77-156-13.

Poszukiwany pojazd

Jak ustalili policjanci kierujący pojazdem dostawczym Iveco z lawetą doprowadził do zderzenia z cyklistami, a następnie odjechał w kierunku Mosiny; źródło: Policja

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: , , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj