Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Kowbojski modowy piknik w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | wtorek, 22 mar, 2022 | 1 Komentarz

Stłuczka w Krosinku. Kierowcy poczuli wiosnę?

W poniedziałek (21 marca) otrzymaliśmy wiadomość od czytelnika o wypadku, który miał miejsce na ulicy Wiejskiej w Krosinku w godzinach popołudniowych.

„Wypadek w Krosinku, były karetki na sygnale, jedna z poszkodowanych to kobieta w zaawansowanej ciąży. Obecnie jeden pas ruchu zablokowany.

Dodatkowo piszę do Państwa. Co to się ostatnio dzieje w Gminie Mosina jeżeli chodzi o kierowców to jest tragedia, a w szczególności główna droga w Krosinku. Długa prosta i ludzie od razu zaczynają gazować. Nieopodal szkoła, trzy przejścia dla pieszych, a ludzie i tak nic sobie z tego nie robią. Jako mieszkaniec Krosinka nieraz zostałbym potrącony na przejściu dla pieszych (swoją drogą w zeszłym roku lub dwa lata temu potrącono tutaj chłopaka na rowerze – dziecko).

Jeżeli sami jako mieszkańcy nie doprosimy się policji przez portal do zgłaszania niebezpiecznych miejsc (Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa), to ludzie dalej będą bezkarni i szaleli. Dlaczego zlikwidowano tutaj fotoradar? A może należałoby jakoś inaczej zaprowadzić porządek na tej drodze? Średnio co 3 auto to samochód ciężarowy, który wolno nie jedzie, więc hałasy dodatkowo uniemożliwiają życie”.

Stłuczka w Krosinku. Fot. Czytelnik.

Stłuczka w Krosinku. Fot. Czytelnik.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • Hut
    środa, 23 mar, 2022, 8:52:17 |

    Jak najwiecej fotoradarów , odcinkowych pomiarów prędkości , lotnych patroli po cywilnemu, infrastruktury spowalniającej ruch. Na kierowców w Naszym kraju żadna marchewka nie działa. Tylko kara. Ze to działa doskonale widać poza granicami naszego kraju.

Skomentuj