Black Friday - Stary Browar Poznań Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | środa, 5 sty, 2022 |

W noc sylwestrową strażacy nie odpoczywają

Noc sylwestrowo – noworoczna to często gorący czas dla straży pożarnej. Ochotnicza Straż Pożarna w Puszczykowie, godzinę po rozpoczęciu Nowego Roku otrzymała wezwanie do pożaru domu.

Spaleniu uległa wiata, przylegająca do budynku mieszkalnego wraz z samochodem osobowym. Pod wpisem na funpage’u OSP Puszczykowo pojawiły się podziękowania członka poszkodowanej rodziny: „(…) chciałbym wyrazić najserdeczniejsze podziękowanie za natychmiastowy przyjazd i sprawną akcję wszystkich uczestniczących jednostek. Poświęcenie i pełen profesjonalizm! Wyrazy szacunku i najlepsze życzenia na ten Nowy Rok – żebyście najlepiej nie mieli nic do roboty i z nudów polerowali guziki przy galowych mundurach”. W gaszeniu pożaru brali udział strażacy z Puszczykowa i Mosiny.

Spalona wiata i samochód. Zdj. OSP Puszczykowo

Spalona wiata i samochód. Zdj. OSP Puszczykowo

W sylwestrową noc otrzymaliśmy także film od czytelnika z nagraniem dymiącego się śmietnika na osiedlu Miodowym w Krośnie. Spaleniu uległ pojemnik na odpady plastikowe, a gaszeniu go przez przez strażaków przypatrywało się całe osiedle z okien i balkonów mieszkań.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 9.7/10 (Głosujących: 3)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi: , , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo