Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Materiały partnera | środa, 27 lip, 2022 | komentarze 2

Zdrowy styl życia z dietą pudełkową

Dieta pudełkowa to kolejna propozycja, jaka pojawiła się niedawno na rynku. Na początku byłam do niej sceptycznie nastawiona. Nie widziałam żadnej różnicy między dietą pudełkową, a jedzenie na wynos, które można znaleźć na mieście. Skusiłam się jednak na ten pierwszy wariant, jako że oferował on wiele posiłków w ciągu dnia na adres domowy. Teraz chciałabym się podzielić moimi spostrzeżeniami z innymi.

Catering dietetyczny – co go wyróżnia

Catering dietetyczny moim zdaniem znacznie różni od innych opcji z dostawą do domu. Po pierwsze wybierając dietę, można określić, ile kalorii chce się dziennie przyswoić. Jest to bardzo regularna dieta, która jednak nie oferuje nudy. Decydując się na dietę pudełkową, można liczyć na wiele potraw do wyboru. Można spotkać się z wieloma potrawami, które różnią się każdego dnia. Jednego dnia na śniadanie miałam omlet z owocami, innego nieco wytrawniejszą opcję. Polubiłam bardzo tą różnorodność, bo wreszcie się przekonałam, że śniadanie może być pyszną porą dnia. Zanim spróbowała diety, moje śniadanie to była przede wszystkim kawa. Jedzenie pudełkowe jednak skutecznie zmieniło moje nawyki, za co jestem bardzo wdzięczna. Dieta pudełkowa okazała się dla mnie najlepszym rozwiązaniem i na moją kieszeń.

Dieta pudełkowa- jaką wybrałam?

Jako osoba, która jest zadowolona ze swojej wagi, wybrałam wersję standard. Oznacza to, że codziennie przyswajam około 1500 kalorii, co pasuje też do mojego wzrostu oraz stylu życia, który jest raczej siedzący. Nie przepadam za czerwonym mięsem, które od razu mogłam wyeliminować ze swojej diety, dzięki wygodnej ankiecie. Tam też można zaznaczyć inne swoje życzenia oraz parametry takiej jak dieta bez laktozy czy też bez glutenu. Warto również wiedzieć, że dieta daje pełny wgląd w przyjmowane makroskładniki. Dokładnie wiem, ile przyswajam białka, węglowodanów oraz tłuszczów. Warto również zwrócić uwagę na to, że catering pudełkowy może zjawiać się nawet 7 razy w tygodniu, czyli każdego dnia. Taki wariant sprawił, że w weekendy mogę więcej ćwiczyć oraz podróżować. Bardzo mi to odpowiada.

Dieta pudełkowa z dostawą podoba mi się szczególnie, bo mogę jeść potrawy z całego świata, których wcześniej nie znałam. W moich daniach nigdy nie brakuje owoców ani świeżych warzyw, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że ta dieta jest dla mnie bardzo pozytywna. Polecam ją innym, bo można mniej czasu poświęcić na czynności, których się nie lubi na rzecz tych, które się kocha. Osobiście nigdy nie lubiłam stać w kuchni, a teraz wiem, że catering dietetyczny Kępno jest o niebo lepszy niż jedzenie na wynos. Catering dietetyczny z dostawą może przypaść osobom w różnym wieku i z różnymi potrzebami. Ja mieszkam sama oraz nie posiadam dzieci. Gotowanie w ciągu tygodnia jest dla mnie wręcz niemożliwe, ponieważ pracuję do późna, a z samego rana nie mam zamiaru stać w kuchni. Wtedy mogę sobie zrobić tylko kawę. Obecnie moje śniadanie, a także obiad, podwieczorek i kolacja przyjeżdżają do mnie codziennie na zamówienie. Polecam sprawdzić to rozwiązanie samemu.

catering dietetyczny

Napisano przez Materiały partnera opublikowano w kategorii Aktualności

Wasze komentarze (2)

 • Gość
  środa, 27 lip, 2022, 17:44:52 |

  Taaaa za 1500zł na osobę… wszyscy mogą sobie taką zafundować
  Szkoda „tuszu” i czasu

 • Majętny
  środa, 27 lip, 2022, 20:42:25 |

  Oczywiście ze nie wszyscy. Tak samo jest z innymi rzeczami na tym świecie. Mnie stać innych nie i życie toczy się dalej.

Skomentuj