Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | piątek, 8 wrz, 2023 |

Biblioteka będzie dostępna dla wózków

Dobre wieści dla osób z niepełnosprawnościami i rodziców z wózkami dziecięcymi! Ogłoszono przetarg na budowę schodów i podjazdu do wejścia do budynku Mosińskiego Ośrodka Kultury. Niebawem nie będzie już trudności z dostępnością publicznej biblioteki, znajdującej się w budynku.

Zakres zamówienia polega na rozbudowie i przebudowie budynku MOK od strony ulicy Dworcowej. W ramach inwestycji przewidziano między innymi wykonanie roboty budowlane w wiatrołapie, rozbiórkę schodów oraz ich budowę wraz z pochylnią dla osób z niepełnosprawnościami oraz oczyszczenie i odmalowanie elewacji frontowej budynku.

Czas na składanie ofert upływa 19 września. Jeśli postępowanie przetargowe przebiegnie pomyślnie, od momentu podpisania umowy wykonawca będzie miał 3 miesiące na wykonanie przebudowy.

W marcu pod wejściem do biblioteki pojawił się przycisk, by osoby z niepełnosprawnościami mogły również skorzystać z bibliotecznych zasobów.

W marcu pod wejściem do biblioteki pojawił się przycisk, by osoby z niepełnosprawnościami mogły również skorzystać z bibliotecznych zasobów.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Mosina

Tagi: ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj