Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Weronika Zwierzchowska | poniedziałek, 2 sty, 2023 |

Dealz w Mosinie już otwarty – dlaczego jest tak lubiany?

Przy ulicy Farbiarskiej 30 w Mosinie od 2 grudnia działa sklep Dealz. Jest to pierwszy taki sklep w okolicy. W swojej ofercie ma produkty zagranicznych marek. Artykuły spożywcze, chemiczne oraz to, co przyda się w każdym domu.  Wszystko można znaleźć w Dealz.

Podczas hucznego otwarcia i uroczystego przecięcia wstęgi pierwszych 100 klientów otrzymało vouchery na zakupy. Rozpoczęcie działalności sklepu umilały hostessy i konferansjer. Sklep Dealz w Mosinie funkcjonuje w godzinach od poniedziałku do soboty 9:00-21:00, a w niedziele handlowe 10:00-18:00.

Długo wyczekiwany w Mosinie dyskont przyciąga do siebie nie tylko konkurencyjnymi cenami, lecz także szerokim asortymentem ponad 3000 produktów znanych marek. Oferuje wyjątkowy wybór artykułów: spożywczych, drogeryjnych, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, narzędzi i produktów dla zwierząt. Każdy znajdzie coś dla siebie i bliskich. Na święta, urodziny i wiele innych okazji czekają wyjątkowe prezenty, nawet dla najbardziej wymagających.

Wśród kultowych marek, rozpoznawanych na świecie znajduje się: Terry’s, Reeses, Hershey’s, Cadbury, Haribo, Toffifee, Aquafresh, Tresemme, Pringles, Kodak, Doritos, i wiele, wiele więcej.

Wystarczy przekroczyć próg sklepu, aby odkryć wyjątkowe produkty. Duża powierzchnia, szerokie alejki i nienaganny porządek zachęcają do zakupów. Do tego w gazetce promocyjnej czekają atrakcyjne ceny produktów. Warto być na bieżąco: https://www.dealz.pl/gazetki/

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group. Pierwszy sklep w Polsce został otwarty w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania. Dziś jest ich już ponad 180! Warto być na bieżąco, bo najświeższe promocje i bieżące informacje znajdują się w Social Mediach Dealz:

Strona: https://www.dealz.pl/

Facebook: https://pl-pl.facebook.com/DealzPolska/

Instagram: https://www.instagram.com/dealz_polska/

TikTok: www.tiktok.com/@dealz_polska

Wnętrze sklepu Dealz

Sklep Dealz znajduje się przy ulicy Farbiarskiej 30 w Mosinie

Napisano przez Weronika Zwierzchowska opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: