Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Kowbojski modowy piknik w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | środa, 6 wrz, 2023 | 1 Komentarz

Drugi nabór na stanowisko prezesa MTBS

Urząd Miejski w Mosinie po raz drugi ogłosił wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko prezesa Mosińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Pierwszy nabór, ogłoszony w sierpniu, zakończył się bez rozstrzygnięcia.

Dotychczasowym prezesem zarządu MTBS był Norbert Kacprzak. Zgodnie z aktem założycielskim spółki, kadencja zarządu (w tym wypadku jest to zarząd jednoosobowy w postaci prezesa) trwa 4 lata. Dotychczasowy prezes został powołany w czerwcu 2019 roku.

Mosińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego zostało zarejestrowane 23 grudnia 2003 roku. Przedmiotem działania MTBS jest budowanie domów mieszkalnych i ich eksploatacja na zasadzie najmu. Na ten moment MTBS to 11 budynków (170 mieszkań), znajdujących się w Krośnie. Właścicielem Towarzystwa jest Gmina Mosina, posiadająca 100 % udziałów, a właściciela spółki reprezentuje burmistrz gminy Mosina.

Nabór na stanowisko prezesa spółki potrwa do 15 września. Od kandydata wymagane jest między innymi minimum trzyletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym oraz wyższe wykształcenie. Szczegóły naboru na stronie mosina.pl.

MTBS logo

MTBS logo

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • karp
    środa, 6 wrz, 2023, 19:20:45 |

    Fotograf z Lubonia niedobry?
    Jesteście niewdzięcznikami i już wam więcej fachowców nie damy.

Skomentuj