Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | środa, 1 lis, 2023 |

Dziś Wszystkich Świętych. Pamiętajcie o zmianach w organizacji ruchu!

Pamiętajcie o ostrożności i uwadze na drodze – w związku z dzisiejszym świętem i wzmożonym ruchem nie trudno dziś o stłuczkę. W okolicach cmentarzy zmieniona jest organizacja ruchu. Prosimy o uważność i stosowanie się do zaleceń służb porządkowych na parkingach.

Cmentarz w Mosinie:

  • wjazd od strony pl. 20 Października w ul. Kościelną i dalej wzdłuż Kościoła pw. Św. Mikołaja do ul. Spokojnej (dostępne parkingi przy Kościele oraz przy cmentarzu parafialnym przy ul. Spokojnej),
  • wjazd od strony pl. 20 Października w ul. Kościelną i dalej ul. Kościuszki do ul. Spokojnej (dostępne parkingi przy Kościele oraz przy cmentarzu parafialnym przy ul. Spokojnej).

Wyjazd z mosińskiej nekropolii będzie możliwy ul. Spokojną do ul. Kościuszki, a następnie w kierunku na:

ŚREM – skręt w lewo na ul. Poznańską a następnie w prawo w ul. Słowackiego,
POZNAŃ – skręt w prawo w ul. Poznańską dalej dojazd do Szosy Poznańskiej (droga wojewódzka) lub do ul. Rzeczpospolitej Mosińskiej.
Fragment ul. Poznańskiej od skrzyżowania z ul. Kościelną do ul. Słowackiego będzie zamknięty dla ruchu drogowego.

Cmentarz w Puszczykowie:

Ulica Poznańska od ulicy Wysokiej częściowo została przekształcona w parking: w związku z tym ruch tylko jednokierunkowy, w stronę Puszczykowa.
Straż Miejska prosi, aby mieszkańcy udający się na cmentarz ze względu na ograniczoną ilość miejsc do parkowania nie przyjeżdżali samochodami lub parkowali je w znacznej odległości od cmentarza.

Policja przestrzega przed złodziejami na cmentarzu, czyhających zarówno na rzeczy pozostawione na cmentarzu, jak i rzeczy osobiste pozostawione w samochodach.

Wszystkich Świętych - Mosina, cmentarz parafialny

Wszystkich Świętych – Mosina, cmentarz parafialny

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj