Groźny wypadek na Grajzerówce
W poniedziałek, 3 kwietnia na Grajzerówce doszło do groźnego wypadku – samochód osobowy wypadł z łuku i uderzył w drzewo.
Jak podaje portal codziennypoznan.pl, młody kierowca, w wyniku nadmiernej prędkości, stracił kontrolę nad swoim pojazdem na łuku drogi i uderzył w drzewo. Zgłoszenie wypadku wpłynęło do służb około godziny 14. Na miejscu pojawiła się straż pożarna, policja i pogotowie. Ze względu na stan kierowcy wezwano na miejsce śmigłowiec pogotowia lotniczego.
W wyniku wypadku młody kierowca doznał poważnych obrażeń i został przetransportowany do szpitala.

Wypadek na Grajzerówce. Fot. codziennypoznan.pl, W. Niedzielski.

Wypadek na Grajzerówce. Fot. codziennypoznan.pl, W. Niedzielski.
Tagi: pogotowie, ratownictwo medyczne, WPN, wypadek, ZRM
Wasze komentarze (9)
Co za kretyn
Kto tam nie jechał 100 ką niech pierwszy walnie kamieniem. Niestety w tym wypadku ułańska fantazja brak umiejętności oraz kompletny brak wyobraźni doprowadziły do tragedii. Nie liczę na to aby na chwilę obecną stosował się tam ktoś do przepisów i warunków drogowych.
@ Ten z Lubonia – ja grajzerówką jadę maks 40 km/h, żal mi zawieszenia. Po drugie dużo tam zwierząt i rysyko kolizji spore. I co? Zdziwiony? Można powoli? Można! A nawet trzeba.
Ja tam nie jechałem nigdy z tak absurdalną prędkością. To gdzie cie walnąć tym kamieniem?
Zwierzyna, stara rozklekotana płyta betonowa, do tego wąska, dziurawa droga i słaba widoczność na zakrętach. Trzeba być niespełna rozumu, żeby jechać tam ponad 100. A ten z Lubonia jak się kończy jazda z taką prędkością przykład ma w artykule.
Tylko kakałowcy jeżdżą tam 100 km/h.
Nigdy nie jechałam tam szybciej niż 60 km/h, na ogół wolniej. To w kogo/w co tym kamieniem walnąć?
@ Ten z Lubonia – podaj adres, bo jest już kilak osób, które chcą cisnąć kamieniem w ciebie, bo nigdy nie jechali 100 km/h po grajzerówce.
Jak byłem młody to miałem takie samochody że nawet na myśl by mi nie przyszło tak zapieprzać, a teraz to mi rozsądek nie pozwala.
Szkoda że młodzieńcza głupota tyle kosztuje.