Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | środa, 6 gru, 2023 |

Grudniowy numer GMP w punktach sprzedaży!

Nieco później niż zwykle, ale z kalendarzem w prezencie – najnowszy, grudniowy numer Gazety Mosińsko – Puszczykowskiej w punktach sprzedaży! O czym piszemy w tym miesiącu?

Wewnątrz numeru czeka na Was kalendarz na 2024 rok. Tym razem w nowej wersji – z układem miesięcznym, z wyrywanymi kartkami.

W numerze przeczytacie o Fotoplastyce – charakterystycznym punkcie na mapie Mosiny, który po 78 latach działalności 23 grudnia po raz ostatni zaprosi do siebie klientów. Przestawiamy także materiał o mieszkańcach Głuszyny Leśnej, którzy nie mogą korzystać z gminnej komunikacji pomimo tego, że autobus przejeżdża obok osady.

Przeczytacie także wywiad z przewodniczącym Rady Miejskiej w Mosinie, o drogach gminnych, podsumowaniu działalności trzech lat Zielonego Przylądka, wywiad z Krystyną Fiedler oraz o działalności Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Poznaniu. Piszemy też o Willi Mimozie, zapowiedzi wydarzeń w Galerii Sztuki i mollDur oraz podsumowanie pierwszego, mosińskiego festiwalu teatralnego.

Zapraszamy do punktów sprzedaży!

GMP - grudzień 2023 r.

GMP – grudzień 2023 r.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj