Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | czwartek, 19 paź, 2023 | komentarze 2

Kolizja w Puszczykowie. Staranował barierki

W sobotę (14.10), około godziny 11.30 na ul. Wysokiej w Puszczykowie kierowca peugeota, z niewyjaśnionych przyczyn, zjechał na chodnik taranując przydrożne barierki.

Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 9 w Mosinie oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Puszczykowie otrzymały zgłoszenie o wypadku przy ul. Wysokiej w Puszczykowie. Kierowca zjechał z drogi i taranując przydrożne barierki, znalazł się na chodniku. Na szczęście, na chodniku nie było pieszych, a kierujący pojazdem nie doznał poważniejszych obrażeń i sam opuścił pojazd bez konieczności interwencji medycznej.

– Z niewyjaśnionych przyczyn kierujący pojazdem peugeot partner zjechał nagle na pobocze drogi, taranując przydrożne barierki odgradzające chodnik od jezdni – poinformowali strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr 9 w Mosinie.

Po zderzeniu z metalowymi barierkami, samochód nie nadawał się już do dalszej jazdy.

Pojazd zatrzymał się na barierkach odgradzających chodnik od jezdni

Pojazd zatrzymał się na barierkach odgradzających chodnik od jezdni; fot. JRG-9 Mosina

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (2)

 • Z Leszczyńskiej
  piątek, 20 paź, 2023, 9:28:02 |

  Dziś rano kolejny wypadek, tym razem na Leszczyńskiej w Mosinie i chyba coś poważnego – straż ogrodziła ofiarę tym swoim parawanem. Zza parawanu wystaje rower… złe przeczucia mam.

  3
  2
 • Jan
  poniedziałek, 23 paź, 2023, 7:50:35 |

  Telefonik i szybki sms-sik?

  1
  1

Skomentuj