Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | piątek, 3 mar, 2023 |

Marcowy numer GMP już w sprzedaży

We wszystkich punktach sprzedaży dostępny jest już najnowszy, marcowy numer Gazety Mosińsko – Puszczykowskiej. O czym piszemy?

Jednym z tematów numeru jest sprawa promenady wzdłuż kanału. Spotkanie konsultacyjne z mieszkańcami w tej sprawie obnażyło kilka błędów, poczynionych jeszcze przed zleceniem wstępnego projektu. Sprawa się toczy, ale czy idzie w dobrym kierunku?

Drugim tematem są drugie urodziny mollDur – rozmawiamy z założycielem tego absolutnie wyjątkowego miejsca, stworzonego z miłości do muzyki – Piotrem Selke. Jakie możliwości daje stworzona przez niego przestrzeń przy Niezłomnych? Czy to miejsce tylko dla dzieci?

Kolejne tematy to lokalna polityka: powołanie nowego burmistrza, przewodniczącego rady, zmiany personalne oraz zbliżające się wybory w Czapurach. Pytamy, gdzie się podziały mosińskie autobusy hybrydowe oraz publikujemy informacje z WPN w sprawie zarybiania jezior na terenie parku. Nie brakuje także tematów historycznych – z przyjemnością zapraszamy do opowieści o Osowej Górze i jej dawnym blasku, rozmowie o najnowszej publikacji Wojciecha Czeskiego oraz kolejnej części „Pradziejów Mosiny i okolic”.

Zapraszamy do punktów sprzedaży!

GMP - marzec 2023 r.

GMP – marzec 2023 r.

 

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Blog, Mosina, Puszczykowo

Tagi: , , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj