Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Materiały partnera | piątek, 27 paź, 2023 | Możliwość komentowania Medyk Online w Mosinie: Nowoczesna Telemedycyna na Wyciągnięcie Ręki została wyłączona

Medyk Online w Mosinie: Nowoczesna Telemedycyna na Wyciągnięcie Ręki

Badania holterowskie EKG to nieinwazyjny sposób monitorowania aktywności elektrycznej serca, który może dostarczyć cennych informacji kardiologowi. Centrum Telekardiologiczne HolterHELP specjalizuje się w badaniach serca z dostawą Holtera do domu na terenie całej Polski, oferując profesjonalną opiekę oraz szybką analizę i opis badania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu kardiologów i nowoczesnym systemom holterowskim, pacjenci mogą liczyć na pełne wsparcie w trakcie badania. Co więcej, analiza i opis badania dostępne są już w ciągu 24 godzin od przeprowadzenia testu​.

Zastanawiasz się, kiedy warto rozważyć wykonanie badania Holter EKG? Oto kilka sytuacji, w których badanie to może być zalecane:

  1. Niepokojące Objawy: Jeżeli doświadczyłeś takich objawów jak kołatanie serca, zawroty głowy, omdlenia, ból w klatce piersiowej lub duszności, badanie Holter EKG może być zalecane przez lekarza​​.
  2. Niejasne Wyniki Innych Badań: W przypadku, gdy tradycyjny elektrokardiogram (EKG) nie dostarcza wystarczających informacji o stanie serca, badanie Holter EKG może być zalecane w celu uzyskania dodatkowych danych​​.
  3. Monitorowanie Rytmu Serca: Holter EKG rejestruje rytm serca przez 24 do 48 godzin lub dłużej, co pozwala lekarzom na zidentyfikowanie ewentualnych nieprawidłowości rytmu serca, które mogą wystąpić w różnych momentach dnia i nocy​​.

Badanie Holter EKG jest prostym i bezbolesnym testem, który można wykonać, kontynuując swoje codzienne aktywności. Przeprowadzenie badania jest teraz jeszcze prostsze dla mieszkańców Mosina dzięki usługom oferowanym przez HolterHELP. Dzięki możliwości zamówienia badania online lub telefonicznie, oraz dostawie urządzenia Holter EKG do domu, pacjenci mogą rozpocząć badanie już następnego dnia.

Nie zwlekaj, jeżeli zauważyłeś u siebie którykolwiek z powyższych objawów lub jeżeli Twój lekarz zalecił Ci badanie Holter EKG. Skontaktuj się z Centrum Telekardiologicznym HolterHELP i zadbaj o swoje serce już dziś.

Kontynuacja Opieki: Połączenie Badań Holter EKG z Teleporadami w Medyk Online

Współczesne technologie medyczne oferują nie tylko zaawansowane narzędzia diagnostyczne, ale również dostęp do profesjonalnych porad lekarskich bez względu na miejsce zamieszkania. Taką możliwość oferuje platforma Medyk Online, która rozszerza spektrum usług oferowanych przez Centrum Telekardiologiczne HolterHELP.

Medyk Online to platforma, która umożliwia pacjentom nie tylko przeprowadzenie badań holterowskich EKG, ale również skorzystanie z teleporad lekarskich. Proces rozpoczyna się od wypełnienia wywiadu medycznego online, po którym następuje opłacenie badania. Zespół Medyk Online skontaktuje się z pacjentem, aby zainicjować badanie. W przeciągu 24 godzin od przeprowadzenia badania holterowskiego, pacjent otrzyma opis badania od lekarza kardiologa​​.

Dzięki teleporadom, pacjenci mają okazję do omówienia wyników badań z wykwalifikowanymi specjalistami, którzy są dostępni online. Proces teleporady jest prosty – pacjent wypełnia wywiad medyczny dotyczący kontynuacji leczenia, opłaca teleporadę, po czym lekarz kontaktuje się z pacjentem. Podczas teleporady lekarz może wystawić receptę na dalsze leczenie, jeżeli jest to konieczne​.

Usługa ta integruje diagnozę stanu serca z dalszą opieką medyczną, oferując kompleksowe wsparcie dla pacjentów. Szybki dostęp do teleporad i badań holterowskich, udzielanych przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów, umożliwia natychmiastową interpretację wyników i zalecenia dotyczące dalszego postępowania. Co więcej, wszystkie opisy badań są realizowane nawet w 24 godziny, co znacząco przyspiesza proces diagnozy i leczenia​​.

W ten sposób, platforma Medyk Online współpracuje z Centrum Telekardiologicznym HolterHELP, oferując mieszkańcom Mosina nie tylko zaawansowane badania holterowskie EKG, ale również możliwość konsultacji z lekarzem na odległość. Dzięki tej współpracy, pacjenci mogą liczyć na pełne wsparcie medyczne, zarówno w zakresie diagnostyki, jak i dalszej opieki zdrowotnej.

Kobieta z holterem na ramieniu w kuchni

Napisano przez Materiały partnera opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi: