Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Kowbojski modowy piknik w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | piątek, 13 sty, 2023 | komentarze 2

Nocne włamanie i kradzież w Żabnie

Dzisiejszej nocy, 13 stycznia, około godziny 1:56 dokonano włamania i kradzieży w sklepie PiCo w Żabnie. Właściciele informują o sprawie w swoich mediach społecznościowych i szukają właściciela Volkswagena Golfa, którym najprawdopodobniej poruszali się złodzieje.

– Bardzo proszę o kontakt jeśli ktoś jechał z Żabna do Mosiny w tych godzinach i posiada wideorejestrator – piszą właściciele. Sklep posiadał własne kamery, które uwieczniły także auto sprawców włamania. Była to grupa młodych mężczyzn, która odjechała spod sklepu autem marki Volkswagen Golf.

Gdyby ktoś posiadał informacje w sprawie, prosimy o kontakt przez redakcję.

Okradziony sklep w PiCo w Żabnie. Fot. Właściciele

Okradziony sklep w PiCo w Żabnie. Fot. Właściciele

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi: , , , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (2)

 • Mieszkaniec
  piątek, 13 sty, 2023, 18:33:06 |

  Ja sie tylko zastanawiam nad jednym, wiele takich spraw na FB się pojawia, i za każdym razem piszą że mają kamery/mają nagrania. Kurcze – jak coś takiego bym miał to idę od razu na policje a nie kombinuje jak koń pod górkę.
  Chyba że kamery to pic, albo nagrania brak tudzież ktoś przyjanuszył na zakupie i jakość taka że z ledwością idzie zobaczyć jaka to marka samochodu.

  • Jarek
   niedziela, 15 sty, 2023, 21:14:01 |

   Milicja przyjmuje takie zgłoszenia po to tylko aby je szybko umorzyć. Więc nie dziw się że ludzie szukają sprawców sami. Sam to kiedyś przećwiczyłem że coś mi ukradziono – gliny umorzyły, a ja przed umorzeniem sam zrobiłem dochodzenie przez social media i dopadłem złodzieja. A pismo o umorzeniu ma do dzisiaj opraiowne w ramce. :) W tym kraju radź se sam. Oni poniżej samochodu się nie schylają.

Skomentuj