Nocne włamanie i kradzież w Żabnie

Dzisiejszej nocy, 13 stycznia, około godziny 1:56 dokonano włamania i kradzieży w sklepie PiCo w Żabnie. Właściciele informują o sprawie w swoich mediach społecznościowych i szukają właściciela Volkswagena Golfa, którym najprawdopodobniej poruszali się złodzieje.

– Bardzo proszę o kontakt jeśli ktoś jechał z Żabna do Mosiny w tych godzinach i posiada wideorejestrator – piszą właściciele. Sklep posiadał własne kamery, które uwieczniły także auto sprawców włamania. Była to grupa młodych mężczyzn, która odjechała spod sklepu autem marki Volkswagen Golf.

Gdyby ktoś posiadał informacje w sprawie, prosimy o kontakt przez redakcję.

Okradziony sklep w PiCo w Żabnie. Fot. Właściciele
Okradziony sklep w PiCo w Żabnie. Fot. Właściciele

Autor Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Sprawdź również

Według śledczych produkcja była prowadzona w sposób ciągły i zorganizowany

Pięć osób zatrzymanych po akcji CBŚP w Mosinie. Miliony papierosów dziennie [wideo]

Nielegalna linia produkcyjna służąca do wytwarzania półproduktów wykorzystywanych przy produkcji papierosów została zlikwidowana na terenie …

2 komentarze

  1. Ja sie tylko zastanawiam nad jednym, wiele takich spraw na FB się pojawia, i za każdym razem piszą że mają kamery/mają nagrania. Kurcze – jak coś takiego bym miał to idę od razu na policje a nie kombinuje jak koń pod górkę.
    Chyba że kamery to pic, albo nagrania brak tudzież ktoś przyjanuszył na zakupie i jakość taka że z ledwością idzie zobaczyć jaka to marka samochodu.

    5
    1
    • Milicja przyjmuje takie zgłoszenia po to tylko aby je szybko umorzyć. Więc nie dziw się że ludzie szukają sprawców sami. Sam to kiedyś przećwiczyłem że coś mi ukradziono – gliny umorzyły, a ja przed umorzeniem sam zrobiłem dochodzenie przez social media i dopadłem złodzieja. A pismo o umorzeniu ma do dzisiaj opraiowne w ramce. :) W tym kraju radź se sam. Oni poniżej samochodu się nie schylają.

Dodaj komentarz