Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | wtorek, 3 paź, 2023 | 1 Komentarz

Październikowy numer GMP w punktach sprzedaży!

Choć pogoda wciąż letnia, nie da się ukryć – październik rozgościł się już na dobre. A wraz z początkiem miesiąca we wszystkich punktach sprzedaży na terenie gminy Mosina i Puszczykowa pojawił się najnowszy, październikowy numer GMP. O czym piszemy w tym miesiącu?

Czy wiecie, że w Luboniu jest największa w Polsce amatorska liga siatkówki? Przedstawiamy dwie rozmowy z siatkarzami – amatorami: Piotrem Osiadłym, organizatorem Lubońskiej Amatorskiej Ligii Siatkówki oraz Jarkiem Biniakiem z Klubu Sportowego Orły Mosina. Czy siatkówka stała się już sportem narodowym?

14 października obchodzić będziemy Dzień Edukacji Narodowej, zwany Dniem Nauczyciela. Choć nie zawsze w szkolnej ławce było wygodnie, a pytania nauczycieli najłatwiejsze, to młodzieńcze lata spędzone wśród rówieśników były okraszone radością i dziecięcą beztroską. W tym numerze przedstawiamy Michała Dworczyka – nauczyciela z rogalinkowskiej szkoły, który przed wieloma laty zaczął swoją pracę w wiejskiej szkole katolickiej, by zarządzać poznańską placówką i dbać o dobro młodzieży w trudnej sytuacji materialnej.

Piszemy także o zbliżających się wyborach parlamentarnych: jak głosować, by nasza karta wyborcza była ważna? Poruszamy temat awarii magistrali wodociągowej w Czapurach, planowanych remontach i przebudowach w gminie Mosina oraz planach na muzyczną jesień w mollDur.

Te i wiele innych tematów czeka na Was na naszych łamach. Zapraszamy do punktów sprzedaży!

GMP - październik 2023.

GMP – październik 2023

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Blog, Mosina

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • Mieszkaniec
    środa, 11 paź, 2023, 16:21:23 |

    A mnie jako mieszkańca ostatnio zainteresował pewien fakt. Jest sobie takie cos jak Taewkondo Fighters – musi być bardzo bogate, bo każdy autobus w Mosinie jest obklejony jego reklamami.

Skomentuj