Rzepecki Mroczkowski - serwis Volkswagen Ogródki w Starym Browarze w Poznaniu Berdychowski VW - T-Roc
Redakcja GMP | czwartek, 23 mar, 2023 | komentarze 2

Uciekał przed policją z 5-letnim synem

Wczoraj (22.03) policjanci kontrolowali prędkość w rejonie jednego z przejść dla pieszych w Czempiniu. Około godziny 18:00 zmierzyli prędkość kierującemu pojazdem marki Seat. Dokonany pomiar wykazał 75 km/h. Funkcjonariusze podjęli próbę zatrzymania kierującego, lecz ten nie zareagował i zaczął uciekać.

– Policjanci ruszyli w pościg, który odbył się ulicami Czempinia, a ostatecznie zakończył się po kilku minutach na ul. Stęszewskiej – poinformował Jarosław Lemański z zespołu prasowego Wielkopolskiej Policji. – Jak się okazało, kierujący uciekał przewożąc w pojeździe swojego 5 letniego syna – dodaje.

– Na pochwałę zasługuje reakcja dwóch kierowców pojazdów ciężarowych, którzy widząc sytuację pomogli w zatrzymaniu, blokując całkowicie możliwość przejazdu uciekającemu kierowcy – zwraca uwagę Jarosław Lemański.

30-latek z pow. międzychodzkiego po zatrzymaniu powiedział policjantom, że uciekał gdyż bał się konsekwencji wynikających z braku wykupionego obowiązkowego ubezpieczenia OC. Teraz tłumaczyć się będzie przed sądem za niezatrzymanie się do kontroli drogowej i inne, liczne wykroczenia. Grozi mu do lat 5 więzienia.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi: , , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (2)

  • Skalar
    piątek, 24 mar, 2023, 17:33:27 |

    Chorych ludzi nie brakuje. Obecnie nasz kraj to trzeci świat. Za komuny Polska zaliczana była do drugiego świata. Dzicz i głupota na skalę światową.

  • Gość
    wtorek, 28 mar, 2023, 13:39:39 |

    Po prostu brak słów. Z dzieckiem. Brak słów.

Skomentuj