T-Roc Salon VW Berdychowski Łukasz Grabowski radny w sejmiku woj. wielkopolskiego Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wielkanoc w Starym Browarze w Poznaniu - złap zająca w apce
Redakcja GMP | poniedziałek, 10 lip, 2023 |

Pomagaj Pomagać – zbiórka karmy i jedzenia dla zwierząt z Różalandu

Już w najbliższy weekend odbędzie się wielki finał ogólnopolskiej akcji zbiórki jedzenia dla zwierząt przebywających w Stowarzyszeniu Różaland. W akcję zaangażowały się także lokalne firmy i sklepy.

Organizatorem zbiórki jest Grupa Prace Wykończeniowe, zrzeszająca w mediach społecznościowych wykonawców, inwestorów, producentów i pasjonatów. Zbierają karmę dla psów i kotów, buraki czerwone, marchew, kasze wszelkiego rodzaju, płatki kukurydziane, sucharki, owies, musli. Produkty można dostarczać do:

  • Pazurkownia Mosina, ul. Słowackiego 1
  • Sklep Zoologiczny „Trzy Psy”, plac 20 października 22, Mosina
  • Sklep Zoologiczny „Mój przyjaciel”, ul. Niezłomnych 3, Mosina i Boczna 36, Krosno
  • Aux Metiers Puszczykowo, wejście od ul. Powstańców Wielkopolskich.

Karmę i produkty można dostarczać do środy, 12 lipca. Następnie zostaną przewiezione do Stowarzyszenia Różaland, gdzie w dniach 14-15 lipca odbędzie się piknik rodzinny, połączony z pracami remontowymi infrastruktury schroniska. Przeprowadzone naprawy będą okazją do prezentacji firm i wykonawców, działających wokół Grupy Prace Wykończeniowe.

– Zapraszamy wszystkich chętnych, przewidziane jest miejsce do biwakowania, aukcje, licytacje, loterie i konkursy, pokazy sprzętu, ognisko, napoje i wiele innych – zapewniają organizatorzy. Różaland znajduje się w miejscowości Borowiczki – Pieńki, w województwie mazowieckim. Michał Osses, nakręcający zbiórkę w naszej okolicy przekonuje jednak, że warto wybrać się, by spędzić miło czas, zrobić coś dobrego, a dla osób zainteresowanych sztukami walki, wyjazd taki może mieć dodatkowe atuty: założycielem Stowarzyszenia jest Marcin Różal Różalski, polski zawodnik kick-bokser oraz były międzynarodowy mistrz KSW wagi ciężkiej, który będzie obecny podczas pikniku. – Jeśli chcesz spędzić z rodziną weekend na łonie natury i przy tym zrobić coś dobrego to super okazja – zachęca Michał Osses.

Różaland - plakat promujący zbiórkę i prace remontowe w schronisku.

Różaland – plakat promujący zbiórkę i prace remontowe w schronisku.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj