Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Materiały partnera | wtorek, 24 paź, 2023 |

Poznaj FitApetit „od podszewki”!

W FitApetit dba się o każdy szczegół. M.in. właśnie z tego powodu nasz catering dietetyczny ma regularnie coraz więcej ukontentowanych klientów. Dowiedz się poniżej, jak na co dzień troszczmy się o rozmaite zagadnienia.

Nasz catering dietetyczny jest ekologiczny

To ważna kwestia. Nie tylko dla wielu naszych klientów, ale także dla nas samych! W FitApetit to nie są jedynie puste słowa. Pokazujemy w praktyce, że ekologia jest dla nas istotna. Jeśli chcesz wspólnie z nami zadbać o planetę, to zdecyduj się na oferowany catering w Poznaniu!

Stosujemy specjalne, ekologiczne opakowania (biodegradowalne). Są one wykonane z pulpy trzcinowej. To z kolei produkt uboczny, który powstaje w czasie produkowania cukru (spokojnie, w naszych dietach pudełkowych nie stosujemy cukru białego, a nawet brązowego).

Tacki są zaś realizowane z naturalnego, odnawialnego surowca. Te elementy są w 100% kompostowalne i certyfikowane (chodzi o europejską normę EN-13432).

Każda dieta pudełkowa ma odpowiednią kaloryczność i zawartość białka, węglowodanów oraz tłuszczów

Z czego jeszcze bierze się to, że nasze usługi są coraz bardziej popularne? W FitApetit troszczymy się o to, aby nasze diety pudełkowe były perfekcyjnie rozpisane. Wiemy, że ma to kolosalne znaczenie! Dzięki temu potem klienci mogą realizować swoje cele i pasje. A to dla nas najważniejsze.

Obecnie oferujemy rozmaite cateringi w Poznaniu: https://www.fitapetit.com.pl/catering-dietetyczny-poznanJaka dieta pudełkowa jest do wyboru? To Dieta Standard, Dieta Dla mam karmiących, Dieta Dla kobiet w ciąży, Dieta Veggie, Dieta Slimfit, Dieta Gluten&Dairy Free, Dieta Vegan, Dieta Dairy Free, Dieta No Fish, Dieta Vegetarian, Dieta Pescovegetarian, Dieta Low Carb, Dieta Sport, Dieta Keto Power, Dieta Perfect Match.

Nasi dietetycy troszczą się o to, aby każda dieta była właściwie rozpisana. Pod kątem kaloryczności (oferujemy cateringi od 1000 kcal do nawet 4000 kcal), czy zawartości białka, węglowodanów oraz tłuszczów. Jeśli chcesz sprawdzić konkretne „liczby”, to warto wejść na naszą stronę główną, a potem kliknąć w dietę, która Cię najbardziej interesuje. Np. Dieta Low Carb ma od 15% do 25% białka, do 30% węglowodanów i od 45% do 55% tłuszczów.

Catering w Poznaniu od FitApetit: samodzielnie pieczemy chleby i sezonujemy mięsa

Oferujemy profesjonalne usługi. Codziennie dostarczamy smaczne i zdrowe diety pudełkowe. Dbamy o rozmaite aspekty, aby klienci byli z nas zadowoleni. M.in. możemy pochwalić się tym, że samodzielnie pieczemy chleby. Dodatkowo sezonujemy mięsa. Mamy nad tymi procesami 100% kontroli! Dzięki temu wiemy, co potem oferujemy naszym klientom. Ponadto współpracujemy tylko z najlepszymi dostawcami żywności, co do których nie mamy ani grama wątpliwości.

Wiele osób, kiedy już pozna ofertę FitApetit i najważniejsze fakty na nasz temat, decyduje się na współpracę. W tym momencie dostarczamy diety już do ponad 1400 rozmaitych miejsc w Polsce. Nasi klienci mogą być pewni, że troszczymy się codziennie o każdy detal, który wchodzi w skład świadczonych usług cateringowych w Poznaniu.

catering dietetyczny-dieta pudełkowa- dania na świeżym powietrzu

catering dietetyczny-dieta pudełkowa

Napisano przez Materiały partnera opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Skomentuj